Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

E pa vidiš, kad me prozivaju ja napadam, nažalost to su demokratska prava po kojima su me moji odgojili. Ako ti ne vidiš otvaranje teme i vođenje dubokoumne rasprave, o tome otkud meni pare za nešto, vrijeđanjem, ja vidim. Nitko mi osobno nije poruku poslao i pitao me zašto prodajem ovdje takvu torbu da ju radije maknem, jer oprosti ali kako je dalija rekla nisam znala da se ovdje smiju samo prodavat stvari ispod 50kuna. Toliko ste sve vi skupa moralne da mi je zlo. Prozivate me i još se ne bi smjela branit, i onda mi se pojavi par njih koje nisu uopće upućene u situaciju i nastavljaju, još morališu a te iste provode dane proispitujući se kako nemam stida i srama prodavat jednu chanel torbu.
2012 12 15
tebe treba prijaviti što nargile prodaješ [:frustriran] [:frustriran]
2012 12 15
Razmjenjivanje mišljenja? A; Bože kako je nije sramota ovdje pred sirotinjom prodavati torbu od 3 soma kuna? B; Da, strašno nemam riječi. C; Ma ona je isprazna, pumpa si ego sa Chanelom. D; Da, da ,istina.Duhovno je prazna Evo na što liči razmjenjivanje mišljenja ovdje. I kako da ne uskočim? Pa branit ću je.Amen
2012 12 15
Snjeguljica bez teksta sam, ti znaš stvarno sama sebi lijepo odbrusit. Čist dovoljno. Nije u rangu Marije Tereze ali ne sjedi doma i ne moli da padne s neba. Da ja sam na filozofskom fakultetu a eto da se pohvalim moj tajo radi u policiji i uopće mi nije bilo problem provjeriti cijelu priču koju mi je rekla. Nemoraš ju poštivat, ali ona tebe opet kažem nije nigdje prozvala , niti jednu od vas vi ste sve njih napale a sad krečete i mene. A ja uživam u tome jer zašto, baš me zanimalo kako će ovo na kraju ispast. Znači ja sam treča osoba koja upada u priču naknadno i nisam se poklonila vama, i zato što se nisam poklonila vama krečete u napad na mene.. Sasvim dovoljan dokaz tko je kakav i tko je tu koga bio napao..
2012 12 15
pomogla sam ja sirotinji da sam mogla stan kupiti za te novce,još me sirotinja pokrala i auto mi grebala. serem se na sirotinju i dabogda gladni bili cijeli život. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] POMOZI SIROTU NA SVOJU SRAMOTU!!!
2012 12 15
Curo nargila nije nezakonita ;)) pitaj dobro sam upućena u zakon.
2012 12 15
Bravo Selena baš si divna osoba ,svaka čast evo ti čestitka...
2012 12 15
Jao selena [:smije] [:smije] [:smije] Istina živa.
2012 12 15
Čim ti je tajo murjak može i nargila hehe. imaš li malo i trave da ponudiš ovdje djeci???
2012 12 15
Jao Marija Tereza 2 [:zaljubljen] Da čungalungu nekome i podigne si samopouzdanje do plafona.
2012 12 15
Trave???? Konzumiraš???? Misliš da nargila za to služi??? Ajme pameti jesi skupa, da se koristi za travu onda bi ju pokopala negdije dubokooo, dubookooo pod zemlju, jer ne planiram svoj divni život provest iza rešetaka...
2012 12 15
Ako je za osobne potrebe, samo prekršajna prijava,informiraj se.
2012 12 15
služi za ukras da,u pravu si. daj pokloni to sirotinji humanitarko.
2012 12 15
Ne trebam se informirat imam taju da ga pitam, možda je star ali svoju funkciju i dalje pošteno obavlja, sve zakone znamo.
2012 12 15
Poklonila sam nešto u čemu se čovjek može malo ugrijat, pokrit a ne nešto što je suvenir. Jednog dana kad budete malo starije i možda pametnije bude došlo sve iz guze u glavicu :)
2012 12 15
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 148