Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kradljivice i moja ideja kako stati tome na KRAJ

Mala, odi doma na crtiće i šuti.
2013 10 27
ja iskreno mislim da od toga nema nista.. ti ljudi koji kradu nemaju srama... starci u 95 % slucajeva znaju i vide da djeca nose skupu odjecu. tako da od roditelja nista.. stanite na kraj kradljivicama ne uplacujete!!! citajte komentare provjerite na fejsu,... ima puno nacina da se spasite od toga.. ja sam do sada imala samo 1 uplatu tako da nezz,,do sad nisam mogla upasti u ikakve zaplete.. policija nemoze nista jer krađa mora biti u vrijednosti iznad 2000kn da bi isla neka prijava.. kradljivica ce uvijek biti. samo moramo sve biti malo opreznije makar se nikad nemozemo potpuno zastititi od toga ali eto... a i moj savjet pricekajte curu ispred kuce nemojte zvoniti na vrata jer vam ide prijava (vjerujte mi na rijec) svima veliki pozz od mene i svima zelje da vas nikad ne okradu. a VI STO KRADETE POCNITE VJEROVAT U KARMU!!!
2013 10 27
Ja sam s jednom curom već dogovorila, ona kaj ju je balavica prevarila za uggsice. A ishod te priče i kak bu se mala provela ćete čuti uskoro .
2013 10 27
O joj....covjek kaze svoje misljenje,odmah se vrijedate...kako vas je lako izbacit iz takta....eto mene niko nikad nije prevario Svi se nasmijamo [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 10 27
Ja bih voljela ako netko zna Anicu (Anu) Hrenovic..iz sesveta da javi..
2013 10 27
odlična ideja treba uzeti zakon u svoje ruke ( do neke granice naravno [:hihot] ) jer od policije ništa ionako
2013 10 27
Pa ne bumo ih tukle, pobogu! Al ja imam jako dobre tendencije obrukati klinke pred ljudima. Pred frendovima, susjedima.... Bilo je situacija. [:smije] A moji frendovi nisu baš tak komični. No i njihov "način" pali! [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 27
Frenda je klinac došel jednom žicat pljugu. A valjda ni 14 godina nema. I frend ga opali po čelu, onak, pljusku, i veli "Mali, odi doma spat". Ovaj se rasplakao [:smije] [:smije]
2013 10 27
Tema cure koja je prevarena za UGG čizme je ZBRISANA???? Pa dobro, što je ovo???
2013 10 27
Ne moze tema biti obrisana samo tako, osim ako je adminka ne obrise...
2013 10 27
Pa to i kazem. Zbrisala ju je.
2013 10 27
Vidis kako ti ne zeli odgovoriti kad ju pitas. Ne sviđa mi se ta zenska.
2013 10 27
povodom ove teme pozivam sve cure voljne da mi pomognu vratit novce il uplaceni artikl od jedne male koja me zavlaci, placam pola uplacenog iznosa onom ko mi pomogne
2013 10 27
samo naprijed cure !! [:smije] nikad neću shvatiti takve osobe...... [:znoji]
2013 10 27
Jučer sam pričala s dragim, i on je dao ideju da nikad ne idemo solo nekome na vrata, ako se već odlučimo na ovaj korak. Nego s frendom i frendicom, u slučaju da su starci neki ludjaci, tako da se možemo osigurati! A druga ideja je, da se na svaki profil stavi gumb za prijaviti, pa ako vas netko prevari, prijavite ga i adminica ga odmah blocka. Naravno, ako još uvijek ima vremena za stranicu. Jer sve mis e više čini da joj treba pomoć od nekoga. Samo što ju treba tražiti.
2013 10 28