Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

počela sezona :-P

Da,da ...gripa i prehlada... [:smijesi] Ubila je Boga u meni zadnjih par dana. Nisam baš za antibiotike,osim kad zbilja nema drugog izbora. Nekako mi najdraži češnjak [:zaljubljen] Osim što je snažan, prirodni antibiotik koji ne uništava naše zdrave bakterije kao što to rade kemijski antibiotici,osigurava vam i privatnost... Evo,već dva dana me moji izbjegavaju u širokom luku kao da su vampiri [:smije] Da ne spominjem kako lijepo i mirno spavam...bez da čujem hrkanje od g.supruga [:hihot] Svaka čast...potekao je iz raja! Tipkam,pijuckam kavicu i grickam češnjak...koja kombinacija [:hihot] [slika:2ea00ef0-1751-48e1-9848-01414175f975]
2013 10 29
Blago ti se, ti samo prirodno, ja uz sve muke s prirodim preparatima, dobila sam Klavocin jer iskašljavam i hripućem! [:tuzan]
2013 10 29
Češnjak je moćan, ali kod mene prednost ipak ima đumbir s medom (meni osobno najdjelotvorniji) i čaj od đumbira na kojeg se još privikavam [:hihot]
2013 10 29
nisam nikad probala đumbir...
2013 10 29
Uh, cesnjak ne mogu smislit [:sramezljiv] A ni tablete....tako da sam i ja na djumbiru, a uzimala sam i caj u rinfuzi od korijena sljeza,odlican, pijem ga bez zasladjivanja (on pomaze kod kaslja dosta- preporucam!!!) [:kesi]
2013 10 29
[:hihot] ne znam kolika je preporučena dnevna doza,ali mislim da je kršim po svim zakonima prirode [:hihot]
2013 10 29
hvala Ana...baš ću probat [:smijesi] Zvuči obečavajuće
2013 10 29
Čvrsto se nadam da ćeš biti ugodno iznenađena kolko sam i ja bila [:smijesi]
2013 10 29
meni je čaj od đumbira pravo otkriće! super miriše, a i okus je super - malo ljutkast i pecka, ali pomaže [:kesi] za češnjakom sam naprosto luda, ali suzdržavam se zbog okoline. najdraže mi kad se i dečko i ja nakrkamo pa nas boli briga za mirise [:hihot]
2013 10 29
Zanimljiv recept,trebalo bi mi vremena da se priviknem...ipak je u caju blazi ;-) Miris me podsjeca na limun a okus na papar, tako da pase i u kolace gdje se izgubi ta paprenost i ostane miris. Jedino ga nisam isjeckala na dovoljno sitno pa su ostale one vlasi u kolacicima....nitko bas nije bio navalio na njih [:smije]
2013 10 29
Svako jutro popijem 20 kapi propolisa i rijetko me uhvati gripa ili prehlada. Kad sam bila mladja obavezno sam se morala ici vakcinirati protiv gripe ali kako koristim propolis, ne idem. Preporodila sam se s njim [:smijesi] Inace obozavam luk, nebitno jel bijeli ili crveni. Ali mi bude neugodnjak kad smrduckam pa bijeli i izbjegavam. Radije se drzim propolisa kao profilakse [:smije]
2013 10 29