Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

apel administratorici

Treba ukinuti bodove za prodano i bok ;)
2013 11 13
Baš su mi ti bodovi od životne važnosti.....pih... [:smijesi]
2013 11 13
A ne bi bilo loše i zaustaviti ovo nasilje na krpicama s rasprodajama [:frustriran] . Uvijek iste cure...
2013 11 13
adminka nas, drage moje, ne hebe ni pol posto već više od 2 mj [:smijesi] tak da, ne nervirajte se bezveze jer nema učinka.
2013 11 13
i kad tražim jaknu za klinca i kad mi tražilica izbaci kakve dobre štikle , bez razmišljanja ću ih ubosti....hahahahahaha [:smijesi] [:smijesi] [:hihot]
2013 11 13
Ja sam tražila figaro a izbacilo mi neku navodno sexy crnu haljinu, so helpful [:hihot]
2013 11 13
Ma jamislim da su one ustvari glupe pa ne razumiju,mozda im treba nacrtat [:hihot]
2013 11 13
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 13
podržavam! a "najpopularniji" na naslovnici?! Oglasi stari ko zna koliko, na njima čak ni ne piše da su prodani, a prodani su. Korisnice ih koriste kao link na svoj profil što je jako jako jako bezobrazno.
2013 11 14
Slažem se, ni ja nemam živaca ni vremena pregledavati stotine artikala od kojih je 70% prodanih, pa odustanem [:frustriran]
2013 11 14
brisem kad stigne do kupca. Fućka mi se za bodove, kak je netko rekao na početku, nismo na natjecanju. Nije mi cilj doć u top članove već mi je bitno da je kupac zadovoljan! A prodani artikli koji su odavno stigli na odredište ionako samo smetaju [:vrti]
2013 11 14
10 puta sam rekla tehničaru da napravi wipe. Reći ću mu opet danas.
2013 11 14
Upravo tako, meni ništa ne znači a vjerujem i mnogima koji smo ovdje da li je netko prodao sve i problem je obrisati prodano pa se na taj način hvali, kao što mi je bezveze da stoje profili osoba koje nisu aktivne duži period, samo nastaje gužva na stranici. [:ljut]
2013 11 14
Podržavam akciju brisanja prodanih artikala! Ja brišem kad stignu do kupca. Zaista sam poludila ovih dana tražeći par konkretnih stvari i izgubila vrijeme na pregledavanje većinom prodane robe. [:frustriran] A dodatna stvar, od 10 poslanih upita, jave se dvije i kažu: joj, ja to prodala, a nisam ni označila ni obrisala. [:ljut] Ostalih 8 se ni ne javlja??? [:vrti]
2013 11 14
Admin na ovoj stranici ne postoji. kaj vam to dosad nije postalo jasno?
2013 11 18