Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Javno pitanje Administratoru

evo ja sam jucer pokusala zamjenit il prodat svoga decka na forumu i niti jedna nije htjela! i sta sad? pa ne mogu lupat glavom od zid!
2013 11 17
Hahahaha.....imam i ja stari golf , jedinicu....malo rabljen.....skoro nov [:smijesi] [:smijesi]
2013 11 17
nadam se da neće ni jednoj past na pamet slat pp-e sa linkom na reklamu jer bi to bilo dno dna
2013 11 17
Mogu jedino poslati link muža kak hrče u boravku i zijeva kak som....hahahahaha [:smijesi] [:smijesi]
2013 11 17
Zašto ste uvjereni da je admin plaćen za taj posao? [:sokiran] Imam preko 15 godina forumskog staža, a barem pola od toga sam bila il administrator il moderator... Jedino što sam dobila bilo je općenje s mojom majkom i užom i širom rodbinom [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 17
pa nz zašto se uoće živcirate oko toga. ako mi se tema ne sviđe, ne otvorim je i gotovo. uopće se ne zamaram time.meni tako svejedno o čemu se piše. stalno se priča o zatrpavanju foruma. jel netko osjetio to zatrpavanje? jel nekome dolaze por u inboks kad se otvori nova tema pa da ga zatrpava? NE! onda? što mi se svidi komentiram, što ne, ni ne otvaram. zašto se uopće živcirati zbog svega toga?
2013 11 17
Ja se uopće ne živciram...... Poštujem pravila i ponašam se po njima.... Samo se čudim kak im se da iz dana u dan ponavljati...... Kaj se nemre o nečem drugom pisati , komentirati, raspravljati, smijati, plakati.....
2013 11 17
mislim da adminku bas boli djon vise...nas je previse...ona kad dodje, mora provjeravat prevarantice, blokat ih, pa bit sigurna da jedna drugoj ne podmece, pa micat negativne, pa slusat svadje i gluposti...pogotovo jos ako nema para od toga......ma daj...pa svaki dan nas je sve vise, a sve vise je i prevarantica...pa tko bi to sve drzao pod nadzorom? zena mora bit tu 0-24 da bi sve teme uredno blokala, a i one koje krse pravila foruma, da brise negativne i obracunava se s prevaranticama.....boli nju frula....iskreno
2013 11 17
kim kardashian draga, smeta onima koje postuju pravila i ne oglasavaju se a imaju akcije, a one koje se oglasavaju imaju mozda...napominjem mozda vise posla i trgovine s drugim curama, koje otvaraju njihove teme, idu im u trgovine i kupuju njihove stvari.
2013 11 17
zato bi bilo najbolje da se zaposli još koji admin... mene čudo što ovoliko velika stranica (mislim na članove) ima samo jednog admina, to mi je nepojmivo [:vrti]
2013 11 17
svaka cura povremeno nakon posjete svojoj stranici i odgovaranja na eventualne poruke posjeti malo i forum...e pa sad...ovo što se zadnjih dana otvaraju teme zaprodati po jedan artikl mi je tragikomično...ne možeš više uopće otvoriti temu da netko nešto ne traži ili prodaje...mislim da bi ipak trebalo biti nekog reda...ili svi ili nitko ne mogu se sjetiti kakav je to jučer bio artikl ali cura ga je prodavala za 2 kune i za to je otvorila temu [:vrti]
2013 11 17
kako nas malo komentira ovu temu.....a da su zamjene.......zamjeniceeee
2013 11 17
bilo bi to ok, da se jos par ljudi primi posla, al kad vi ne kuzite da na jednoj svadji izmedju dvije krpicarke treba skuzit koja je kojoj uplatila il nije i poslala il nije robu...a kamoli kad se ide sredjivati prevarantice. ok za forum bi bilo lako...cim se pojavi tema o oglasavanju...ban i cao! al jbg velik je to posao i malo tko ce ga raditi pogotovo ako nije placen za to. ako i kao adminka nam moze ulaziti u poruke...to su osjetljive informacije, i ne smije se to bas dat u ruke bilo kome.
2013 11 17
rasprodajaaaaaaaaaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 11 17
Adminka je već jednom rekla da ne prima plaću za "administriranje".
2013 11 17