Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Javno pitanje Administratoru

Daj curo skuliraj se! Krivnja na forumu na kojoj se prodaju rabljene krpice? Helou, nitko ne vodi računa o ovom raspalom portalu, niti se brišu prodane stvari, niti se poduzima nešto za zaštitu oštećenih cura, niti se blokiraju multiprofili, niti se kažnjavaju i baniraju osobe koje imaju više od 2 negativne ocjene a vi ste zabrijale kao da se radi o ugrožavanju života ako se netko reklamira. I najveći problem je reklamiranje radi par kunića. pa mislim stvarno..
2013 11 18
meni se jede sarma :)
2013 11 18
Hanami, zlato, ajmo spavati.Laku noć [:poljubac]
2013 11 18
Znači radi se o buntu? Ovu priču sam već slušala i pomalo mi je dosadila (ili sam ju prerasla). "A zašto se druge ne proziva?" "A zašto se druge ne kažnjava?" "Ja samo testiram admina da vidim hoće li pobrisati artikl/temu". Nije kao da trebate moj blagoslov za svoje postupke pa ne vidim uopće mjesta za obrambene mehanizme. Radi se, valjda, o tome da svatko preuzima odgovornost za svoje postupke. Nismo mala djeca da nam se pravila moraju nametati izvana i da nas netko mora mrko gledati, prijetiti "timeoutom" i restrikcijama da bi bili normalni članovi ove male zajednice ili bilo koje druge. Gitadevi ja ću još malo bančiti, ali ne na ovoj besmislenoj temi. Tebi (i svim razumnim curkama) laka noć [:poljubac]
2013 11 18
Dođite na temu koju je Garavuša otvorila o pederima. pa da vidite kakvog primitivizma ovdje ima. Starije zene, koje se hvale svojom djecom i savsrenim muzevima (kao), a po cijele dane kokodaču i prosipaju svoju primitivnost po forumu.
2013 11 18
Ja ne mogu naći tu temu - da nije u međuvremenu izbrisana [:sokiran] ?
2013 11 18
evo sad je adminka otvorila temu o reklamiranju...sad ste valjda sretne s tim... kad je pet istih tema otvoreno danas
2013 11 18
LjuBitch ne znam kakve veze ima tema o referendumu i primitivizam s kršenjem pravila oglašavanjem na forumu. Nažalost ograničenost nije zabranjena i svatko ima pravo pisati što god želi, slagali se mi s tim ili ne. Meni prvoj skoči tlak na toj temi pa za svoje dobro kliknem "X".
2013 11 18
kako si jadna hanami sa tim prozivanjem.. zapali svijeću za nešto drugo sa obzirom koji je datum ako pameti imaš..
2013 11 18
Uvrede nisu dopuštene na forumu. I da, drago mi je da si pokazala svoje pravo lice.
2013 11 18
Istina, svaki put kad se ta tema pojavljivala na forumu,zaobilazila sam je u širokom luku, da se poštedim uzaludnog uzrujavanja i sačuvam ovo malo mentalnog zdravlja. Bogu hvala da se današnja izgubila , nalijepila bih se i fasovala, točno znam. Evo Zrinkića, pljuje po svemu i svakome, povlači ljude za rukav, pravi se da su pravila za neke druge,ali kad treba paliti svijeću - prva je.Picaferaj [:kesi]
2013 11 18
1 2 3 4