Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

pauza s kontracepcijskima

imam pitanje pa bi me zanimao vas savjet ili misljenje. znaci pila sam kontracepcijske Novynette oko godinu i pol, napravila sam pauzu od mjesec dana jer mi vise nisu trebale, no sad bi ih od sljedece menstruacije ponovo pocela pit pa me zanima ako netko zna ili ima iskustva je li u redu nakon toliko kratke pauze pocet ih opet pit ili ne?
2013 11 24
Savjetuj se sa ginićkom, meni je rekla da bi bilo pametno uzet pauzu od tri četiri mj da se tijelo isčisti. Nemoj slušati nas svaka će ti reć drugačije, najbolje je da se posavjetuješ sa stručnom osobom
2013 11 24
ma idem sljedeci tjedan sigurno kod nje, nego me sad kopka to pitanje pa bi htjela cim prije dobit odgovor [:hihot]
2013 11 24
Ja pijem već tri godine i još mi nije reko da trebam pauzu. Sad me to već malo brine, al ću se premjestit drugoj doktorici, da vidim kaj će ona reć.
2013 11 24
Pauze nisu potrebne. Nikakve koristi od toga, osim moguće trudnoće...
2013 11 24
Ozbiljno? Onda mi je sad malo lakše. Hvala mp [:zaljubljen]
2013 11 24
Naravno da su potrebe da se tijelo isčisti, to svaki doktor ti govori kad ti ih propisuje..
2013 11 24
Pauzirat uopće ne trebaš. Ja sam pila Yasmin 3 godine i nisam nijednom radila pauzu. Dovoljno je samo preglede obavljati svakih 6mj do 1godine. Prva "pauza" mi je bila nakon 3 godine, i onda sam ih jednostavno prestala piti nakraju.
2013 11 24
Ginekolog rekao, ja pitala. A i čitala u člancima gdje je navedeno kao jedno od zabluda.. Pa sad..
2013 11 24
I meni moj rekao da pauze uopće ne treba raditi. Zato prvi put i čujem za ovo.
2013 11 24
mozda pauze ovise o tome iz kog razloga zena pije pilule. pije li ih iskljucivo radi kontracepcije, ili zbog problema s hormonima, kozom itd. meni moja isto nikad nije spominjala nikakve pauze jer nikad do sad nisam imala nikakvih nuspojava. prije novynetta sam pila yaz dvije godine i uvijek je sve bilo u redu.
2013 11 24
Ja sam koristila kontracepciju godinu i pol i imala istu kilazu stalno i sama na svoju ruku citajuci sve te gluposti na netu napravila pauzu od 6mj i nakon toga osla kod gin po nove tablete i rekla mi je da pauzu ne trebam praviti da je to sada uznapredovalo ajme i da nije kao prije... i onda kad sam pocela ponovo piti sam se pocela debljati.. pa sam prestala... [:frustriran]
2013 11 24
Ja ih pijem već godinama i prije sam radila pauze, ali mi je sada po zadnje ginekolog rekao da je to sve napredovalo, tako da više netrebam raditi pauze, ali najbolje da porazgovaraš sa svojim ginekologom, jer će ti svatko reći drugačije [:smijesi]
2013 11 24
eto i tebi kao i meni rekao [:kesi]
2013 11 24
littlegirl - pa slušaj... napredovala tehnika [:smije] [:hihot]
2013 11 24
1 2