Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

pauza s kontracepcijskima

ja sam samoinicijativno napravila pauzu nakon višegodišnjeg uzimanja Yasmina jer sam negdje pročitala da se to preporučuje.. i snašla me hrpa problema zbog naglog prekida te svojevrsne hormonske terapije.. imala sam preužasnih problema s opadanjem kose i tad mi je izvrsna dermatologica rekla da to nisam trebala raditi, odnosno prekidati uzimanje tableta, osim ako ne želim trudnoću.. kasnije mi je to i ginekolog potvrdio [:kesi]
2013 11 24
Pila sam yasmin 5 godina bez pauza, redovito išla kog ginića i vadila krv, napravila pauzu radi operacije nekoliko mjeseci, i onda sam dobila yaz pila ih godinu dana, i sada nijedne više ne pijem jer ne smijem. Pauze nije potrebno praviti ukoliko su ti svi nalazi uredu. Svakako odi kod ginića, možda će ti dati neke druge da piješ, jer sam ja prije nego sam dobila prvi recept vadila krv.
2013 11 24
meni je rekao gin rekao da je bolje ne prestat ih pit, jer ako prestanem, i opet počenem velike su sanse da kasnije necu moc imat djece. :/
2013 11 24
ma prije svakog izdavanja sam isla vadit krv i nalazi su mi uvijek okej i nikad nisam imala smetnje prilikom uzimanja, pijem novynete vec duze i samoinicijativno sam prestala pit iz ljutnje ajmo rec haha, tu sam u startu pogrjesila jer se nisam konzultirala s ginekologicom, svjesna sam toga.
2013 11 24
Kad sam prestala piti samo sam dovršila staro pakiranje i nisam počela sa drugim, tako mi je ginić rekao da napravim, pa sam tako i prvi i drugi put. Dada uz obvezno vađenje krvi prije prvog recepta, preporuča se i svakih 6mj (premda ne vade sve cure) ja sam češće vadila iz drugih razloga. **mateya na ovaj dio iz ljutnje sam se baš nasmijela [:hihot] *dali si dovršila staro pakiranje, ili usred prestala?
2013 11 24
@blairleighton [:hihot] muska govna. zavrsila sam kutiju do kraja
2013 11 25
Bitno da nisi usred pakiranja [:smijesi] mislim da možeš nastaviti bez problema, javi šta ti je ginić rekao [:hihot] @mateya [:hihot] [:hihot]
2013 11 26
1 2