Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

što mislite o ovom prijedlogu?

a kako bi nam to koristilo?
2014 02 23
mislim da to nije potrebno, ako netko zna donekle ok fotkat tako da fotke nebudu mutne (sto je cesto slucaj) u par fotkica se sve da skuziti, a i usporilo bi stranicu
2014 02 23
pa ono ka prodaje se donji veš i sad žena se na videu namišta prid ogledalom...slutim dokle bi nas to dovelo [:smije]
2014 02 23
alamee pod pracene teme se misli na teme koje si ti komentirala i svakome pod tom rubrikom pisu drugacije teme
2014 02 23
a sto se tice prijedloga mislim da ne bu islo hahah pa kad su promjenili nacin uploadanja slika pola cura nije moglo postavljat slike mjesec dana na sta bi tek ovo licilo pa cijeli sajt bi se srusio [:smije]
2014 02 23
kao da bi na videu vidjela rupica npr na guzi,,,sta bi teebala aerobic izvadjat ...prčit se ,guzit saginjat bezveze,,ono drugo da .....da mozemo ispod slike komentirat...pa bi odma vidjele reakcije i komentare drugih cura pa bi manje bilo raznih upita [:smijesi]
2014 02 23
Elamed.... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 02 23
slazem se da bi trebalo uvest komentare...bilo bi sigurno svega u tim komentarima jer koliko vidim i na forumu dosta cura su frustrirane kokosi koje jedva cekaju da kake po nekome [:hihot] ...ali sam sigurna da bi bilo i konstruktivnih kritika... [:zaljubljen]
2014 02 23
ok, slažem se neće nitko (valjda) stavljat svoj" donji veš, prčit se, guziti, saginjat itd..." nego smatram da ovdje ima puno kreativnih cura koje mogu osmisliti video za npr. kako se šminkaju,koje preparate, kozmetiku koriste itd., neki odmah imaju "zločeste" misli cccc [:smije]
2014 02 23
1 2