Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Šaptač cipelama

Book :) Ne znam jeste li već vidjele tu stranicu na faceboku "Šaptač cipelama", ali ja sam ju tek nedavno otkrila i našla sam si neke stvari na toj stranici koje bih si kupila i koje ne mogu naći na ebayu, a našla sam i neke stvari koje su npr. na ebayu 1 dolar,a cura ih je stavila na Šaptaču za 35 kn :) zanima me je li koja naručivala s te stranice i je li sigurno? [:smijesi]
2014 02 24
pa svakako je sigurnije naručiti s ebaya, a da ne spominjem i jeftinije [:hihot]
2014 02 24
znam, ali je problem što ja ne mogu naći neke od tih stvari na ebayu :) nasla sam neku torbu s pepita uzorkom i ne mogu naci na ebayu nikako pa zato pitam :)
2014 02 24
vjerojatno je sigurno, ima tisuće komentara, moja jedna poznanica je naručila i sve je ok, ali naravno da je skuplje jer si uzima ta cura proviziju a koliko znam ne stavlja stvari samo sa ebaya pa pogledaj i po ostalim stranicama..
2014 02 24
ja sam nekidan gledala na tv-u emisiju u kojoj su se baš ni spominjali, nije nikakva prevara, oni naručuju od provjerenih dobavljača, možda je zato cijena viša, ne samo zbog provizije, na ebayu zna bit puno stvari po smiješno niskim cijenama, ali kod neocijenjenih ili slabo ocijenjenih prodavača i tu je upitno da li ćete dobiti artikl koji ste naručili.... oni ne naručuju samo sa ebaya, već imaju i neke svoje dobavljače koji ne oglašavaju po ebayu.. možda na amazonu ima, jesi tamo pokušala potražit torbu?
2014 02 24
super imaju stvari,,,bas sam gledala,,mogla bi nesto narucit,,vidjela sam jaknicu sarenu cvjetnu za 65kn sa postarinom o mi nije puno uopce..mozda kupim
2014 02 24
Šaptač cipelama - "Fortis plus j.d.o.o. - poduzeće specijalizirano za posredovanje pri kupnji. Sve stvari prikazane na slikama možete naručiti preko nas." Dakle, naravno da uzmu proviziju i slično, a na svakom je od nas da se odlučimo hoćemo li riskirati same ili preko njih. Ja sam dosad puno puta sama naručivala i dosad nisam imala nikakvih problema... Ima toliko stranica da stvarno ne vidim razloga zašto bih, ako imam svoja sredstva plaćanja, nekome plaćala proviziju? No ako netko ne može ili ne zna drukčije, to je oke.
2014 02 24
ja sam naručivala preko njih i prezadovoljna sam..bili su i u novinama ,na tv i bas su provjereni.. oni ti garantiraju da ono što si naručila da ce tako i doć..što se mene tiče,slobodno naruči bez straha [:smijesi]
2014 02 24
Dobre stvari imaju ali definitivno preskupi za razliku od ostalih takvih stranica na fejsu..naručuju od istih sellera kao i ostali posrednici samo što nabiju cijene, provizije po 40-50kn, neke stvari koliko sam vidjela narucuju sa missguided stranice, one neke slatke kombinezone cipkaste [:zaljubljen]
2014 03 03
Ja sam pronašla vjenčanicu koja košta 919 kn, a našla sam link na ebayju i košta 880 kn + poštarina, carina, pa isplati se onda kupiti preko šaptača, jel...
2014 03 05
Sorry, al ja se ne bi složila da je to sve isto jer je moje iskustvo potpuno drugačije. Moja frendica je sa Šaptača kupila predobru haljinu, a ja "istu" (bila je ista slika) takvu s one velike stranice koja prodaje sve i svašta za 20kn manje i dobila neš što uopće nema veze sa haljinom moje frendice, instant je završila u smeću. Nije mi vrag dao mira za tih 20kn manje i sad sam ostala skroz bez svoje love [:place]
2014 03 18
S Šaptačem nećete faliti! Ja sam do sad naručivala majice, suknje, štikle i torbe i sve je došlo kao s slike i oduševljena sam! Tako da preporuke svima! Neke stvari sam duže čekala, a neke samo 10 dana! Imaju jako moderne stvari kao one sto su iz Zare! Ma najbolji su! [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 02 07
Saptac je sigurna 100% ali je dosta jeftinije na ebayu. Moras dobro znat rijeci da bi upisala u trazuilicu i moras malo dulje surfat
2015 08 28
cure ne budite glupe. oni naručuju i preko aliexpress, ove malo finije marke, ali isto sve jaaaako jeftino i sebi ubiru 200 % provizije. kako mi se gade i oni i modatak i accessoirez, ma fuj jbt... ali što ćeš, dok je glupavih ljudi, zarađuje se dobro.
2015 10 05
Imam pitanjcee..Su veličine preko šaptača realne ili moram uzet veću veličinu?Hvalaa😋😋🤗
2017 05 25
1 2