Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vrtlarska tema

Ma svima je nama se rajčica potpalila,krumpir napola strulio,ono kaj je ostalo je bio jako sitan,mrkva isto,lubenice nisu sazorile jedino kaj smo imali je paprika I tikve/buče ona butternut I hokaido bar 100kg [:smije]
2015 03 11
Uglavnom celer je najbolje sijati ranije I ne saditi di je suhlje ,
2015 03 11
Obožavam tikve, gdje mogu kupiti sjemenke tih butternut i hokaido? Tražim domaće sjemenke ali ne vjerujem nikome danas. Prodajes?
2015 03 11
Mislim da nemam(moram vidit s mamom)ona je šef kaj se tiče vrta ,,ja pomažem, Mislim da su to hibridi,znači sjeme (od lani) ne pomaže baš. Hokaido je japanska sorta (tek zadnjih par godina) populrna kod nas,,ima za kupiti u poljo apotekama cca 3kn za one manje vrećice.
2015 03 11
To sam vidjela, ali ne želim tretirano sjeme,ako,je moguće. Pokušat ću potražiti još. Jedem inače te tikve tako da su mi poznate, a i puna škrinja mije onih običnih, domaćih, djeca mi to obožavaju, pogotovo popecke. Danas sijem celer. [:smije] ako mi opet ne uspije, čekat će te poruka u inboxu. [:hihot]
2015 03 12
sadi li se štoginod? ja jučer bila u vrtu i terasi cijeli dan dosta sam učinila ali da se baš i vidi još ne [:hihot]
2015 03 15
Ja teren kojo nije bio vrt, pretvaram u vrt,tako da zamisli kAko. Je meni. a idem dva tri puta na dan po 15 minuta dok mi dvoje starije pazi na bebu. [:smijesi] ali uživam, svejedno.inače, svekrva i njena sestra imaju ogroman vrt nedaleko od nas,ali mi ide na živce jer mi zaborave donijeti mrkvu,ili persin ili paradajz... I onda imam, a nemam i luda sam. Tako da radim taj vrt samo za ove osnovne stvari _mrkva, persin, paradajz, paprika... A svekrva će gore ostale poput spinata, luka,cesnjaka...
2015 03 16
drage vrtlarice, smijem li tu objaviti potražnju jedne biljčice? [:sramezljiv]
2015 03 18
Mislim da se ovdje smije. [:zaljubljen]
2015 03 18
Budemo vidjeli [:hihot] naime, tražim sadnicu vrkute, a u zamjenu nudim koješta... crni sljez, matičnjak, neven, gavez, mentu ili lovu, naravno . [:smije] (lova nije u sadnici) [:jezik]
2015 03 19
Majke ti mile, ma hrvatskom mi reci. [:hihot] nemam, imam rabarbaru. [:hihot]
2015 03 19
Aha,ok.imam rabarbaru. [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 03 19
hahahha, imam i ja [:hihot] kupila sam danas mentu sa mirisom/okusom naranče... vidjela sam i mentu sa čokoladom, ali me previše podsjetila na after8 pa sam nju preskočila. [:kesi] Edit: Bauhaus -20kn
2015 03 20
Nemogu se ja s tobom mjeriti nikako. Baš mi je drago za rabarbaru. Jer mi treba pomoć oko nje.sad mi je potjerala, idu van crveni izbojci, kada je ona spremna za papanje, koliko moraju listovi biti veliki, tj.stapka? Znam da se lišće baca.
2015 03 20
Nisam neki ljubitelj rabarbare, znam da je bila fajn velika kad smo brali za klopu. E sad, ne znam moze li se jesti i dok je "mlađa"
2015 03 28
1 2 ... 26 27 28 29 30