Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kakvu korist imaju administratorice od ove stranice?

Vidim da krpice imaju dosta nedostataka, počevši od nepreglednosti foruma, nepreglednosti tražilice zbog nedozvoljenih tagova, milijun tema o reklamiranju iako je to zabranjeno, oglasa s cijenom 1 kn, lotova s cijenom koje su u biti za 1 komad, stvari koje uopće ne spadaju ni u kozmetiku, ni u nakit ni u krpice pa se prodaju ovdje, jako puno korisnika koji se nisu prijavljivali mjesecima,a njihova je roba još u tražilicama što dodatno otežava kupcima, aktivni profili korisnika koji imaju puno negativnih ocjena, višestruki profili korisnica... Hmmm... Jeste li se ikada pitale ili možda znate, a ja ne - kakvu korist od održavanja ove stranice ima(ju) administratorica(e)? Ovo nisu aukcije da dobivaju neku proviziju po prodanom predmetu, nije njuškalo da zarađuju na konto visine postavljenih oglasa... Biste li vi, da ste pokrenule ovakvu stranicu i da je postigla ovakvu popularnost, bile voljne odvojiti vrijeme za nešto što vam ne donosi nikakvu korist? [:sokiran] Možda JE svojedobno stranica donosila nekakvu osobnu satisfakciju, ali s obzirom na kokošarnik koji ovdje zna nekada izbiti... biste li se imale volje suočavati se s ovim svaki dan iz čistog hobija? [:sokiran] Pitam Vas jer dosta toga vidimo da ne funkcionira i žalimo se, a iskreno kad razmislim, ni ne čudi me, ako žena nema neku veću motivaciju da drži sve konce u svojim rukama, tko smo mi da joj sudimo jer nešto na stranici nije kako bismo mi htjele? [:sokiran]
2014 03 25
pa ne misliš valjda da netko radi kao admin bez naknade? [:jezik]
2014 03 25
Nije mi uopće jasno tko bi ih financirao, ako su korisnici stranice fizičke osobe koje zarađuju prodajom vlastitih predmeta bez naplate provizije?
2014 03 25
...ne znam kako ovo ovdje funkcionira, ali koliko vidim, i ovdje ima svakojakih reklama svakojakih firmi, ništa to nije pretpostavljam besplatno, dakle netko ima nekakvu korist, zar ne? ili se varam?
2014 03 25
evo, sad gledam reklamu za alpro i mramoterm [:jezik]
2014 03 25
Ne vjerujem da bi netko otvorio neku stranicu da nema neke koristi od toga [:jezik]
2014 03 25
Pa daj malo bolje pogledaj stranicu, istovremeno su na stranici bar 4 reklame, i onda se izmjenjuju s drugima... Misliš da to ne donosi dobru zaradu... Tko zna koliko se dnevno izvrti oglašivača, i sigurno su reklame dobro plačene s obzirom koliko ima registriranih korisnika na ovoj stranici...
2014 03 25
mislim da je to to ipak oglasivaci placaju stranicama za oglase i to kao i svugdi na netu pa im do donosi zaradu a kako nas ima puno veci broj je pogleda samim tim i vise para hehe :) virujem da im nije lose
2014 03 25
promet na krpicama + reklame = profit promet je jedan između najboljih u Hr pa što još treba dodat... nije to karitas stranica.. eh ni karitas nije baš neprofitni koliko čujem... ma zna se što hoću reći [:smije]
2014 03 25
Ok, možda jedino preko tih reklama. Ali opet, otvoriti cijeeelo ovo čudo od stranice da bi se zarađivalo na temelju nekih inih reklama sa strane, a ne korisnica... hmm..ne zvuči baš kao neka lovica, uostalom, mislim da se ti oglasi moraju baš otvoriti ili ona dobiva neku naknadu samo što je dala prostor na stranici da se reklame objavljuju?
2014 03 25
Zato ja imam adblocker i nista ne vidim [:hihot] Pretpostavljam da stranica dobija neku naknadu za prostor namjenjen za reklame. A sigurno admin ima neku naknadu jer nitko danas nista ne radi za dzabe!
2014 03 25
Ako je tako, onda ispada navlakuša- kao prodavajte besplatno, nitko vam ništa ne naplaćuje, s druge strane, oni se ograđuju povratnim ocjenama- ako te netko zezne, to je zato što si bio glup pa nisi vidio da ima već negativnih ocjena - iu su si smanjili posao za razliku od njuškala koje prima upite za svaku moguću prevaru u inbox. A onda sa tim da je sve besplatno i kakti 'provjereno' istovremeno navabe sve više korisnica- što znači više korisica- više reklama klikanih ili čak i ne nužno- više zarade.
2014 03 25
Polako povezujem... [:smije]
2014 03 25
Google oglasi [:jezik]
2014 03 25
reklame se danas skupo plaćaju... možda ovdje ne kao prime time na tv-u, ali što je više korisnika i posjetitelja stranice, cijena vjerujem raaaaaaasteeeeeeeeeeeeee...
2014 03 25
1 2