Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Domaće je domaće!

Eto vidiš kak se brzo sazna ko vara. Mislim baba kupi u dućanu i onda na plac s tim pod domaće kak da ne.. .Sva sreća imam dvije ženske osobe koje 20- 30 godina se bave vrtom, biljem, svačim... E pa lijepo ću ja njih odvest na plac, one će to moć prepoznat samo tak.. Mene bi mogli prevarit, al' kad bi to saznala ubrzo nikad više kod te iste ne bih otišla... Ni da mi da salatu po 2 lipe nema šanse.. [:kesi]
2014 04 08
Sanja..nisi dobila kakicu jer se jaja operu, moja baba ih je prala pa znam [:hihot]. kokošima probava dobro radi kad kljucaju po dvorištu [:smije] Ja žudim za domaćom pancetom, piletinom, janjetinom, pršutom, kulenom, pomidorima, krastavcima, zeljem, kupusom...jaja su također dobra, al posluže i ona ušminkana..moja mama dobiva od susjeda besplatno jaja i janjetinu [:smije] . Mislim da ću nabavit kokoši i stavit ih na balkon, a kozu u kupaonu [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 04 08
pasgaro drvo je potrebno krečit, jer se tako ubijaju štetočine i bakterije, također i bijela boja ne privlači toliko sunce.. krečenje je dobro za drvo [:smijesi]
2014 04 08
@pasgaro- i meni se slobodno javi! Maline <3
2014 04 08
[:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] a maline su predobre! baš slatke, ukusne, nisu kisele. ma milina!
2014 04 08
Ajme, ubijaš. [:place] Onu mjericu s placa smažem u roku par min [:sramezljiv] [:hihot]
2014 04 08
već godinama,jednom tjedno uzimam verduru i voćke od frendove stare [:smijesi] zvrcnem ga da dolazim i ceka me sve cemu je "sezona"... [:smijesi]
2014 04 08
Cure ako kome treba domaći kvalitetni pesto od Medvjeđeg luka, neka se javi! ;)
2014 04 08
MMMM medvjeđi luk :D To je super, samo mora brat osoba koja dobro to kuži, tko će mirišati svaki onaj listić.... Ja jednom ubrala krivo ubrala, [:smije] đurđicu, al me je osoba do mene upozorila... Živa sam [:kesi]
2014 04 09
ma joj toga sam se i ja bojala kada sam kretala u to...a evo sad vec par godina radimo taj pesto.. sve mirisi po luku, tak da nemres fulat.. :D bez brige ;)
2014 04 09
Super, svaka čast [:smije] Ak bum kupila od nekog, budem od tebe [:kesi]
2014 04 09
heheh moze! ;)
2014 04 09
kako radiš pesto?
2014 04 09
medvjedi luk, sol i kvalitetno maslinovo ulje. jednostavno i fino! moram priznati da mi pesto sa orasima nije fin previse..a i ne radimo sa orasima radi alergicara :)
2014 04 09
parmezan ne stavljaš?
2014 04 09