Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Kreativna ideja za pakiranje vjenčanog poklona?

hej curke... uskoro idemo u svatove.. moj dečko je kum i za poklon će dati novce.. (tako su mladenci izabrali) e sad.,. nekako mi je bezveze da to samo da u kuverti,pa sam vas htjela pitati imate li ideje kako kreativno zapakirati taj novac... moja ideja je da kupimo onaj drveni kovčeg kao za blago i u kovanicama im predamo, ali opet mi je nekako bezveze tolike silne novce pretvoriti u medvjede (5kn) to bi bilo previše.... zato vas pitam imate li kakve ideje još da predamo poklon? [:smijesi] [:smijesi]
2014 04 10
kupis neki mali buketic! Razmjenis novcanice u svim apoenima slozis kao lepezu i zakacis sa onim malim drvenim kvacicama po tom buketicu ......to bi ti bili kao neki leptirici...... [:sramezljiv]
2014 04 10
možda kutija ukrašena sa malim buketićem živog cvijeća [:jezik]
2014 04 10
Ja sam ti poklonila tako da sam novac stavila u limene posude. One kao babuska. U najmanju sa konfetima sam stavila novac i tako iz MALE u srednju pa u veliku. Sve to ljepo zapakirali. Kad smo došli i to dali, nista im nije bilo jasno. Onako gledaju u njih i ja kroz otpakiranje kažem ako vam se nesviđa možemo promjenit. I nista oni to otvaraju bez da imaju pojma o čemu se radi. I kad su došli do novca kažem: možemo promjenit poklon u kune, dolare, funte. :D
2014 04 10
Ovako nesto [slika:24fa70d2-35ab-49b2-aed7-927fc0c85dee]
2014 04 10
super je ideja! ali, uzmi kovčeg, stavi baš papirnate novce, ali kupiš one čokoladice u obliku kovanica/zlatnika, pa ispadne slično :) a još se i napapaju! [:hihot]
2014 04 10
Meni je ova ideja s medekima odlicna [:zaljubljen] al to sam samo ja [:sramezljiv] Jos kad bi nasli i koju kovanicu od 25 kn pa i njih ubacili,izledalo bi bas kao prava skrinja s blagom [:zaljubljen] Al imas i tih malih zgodnih skrinjica,ja sam kupila unikatnu za rodjenje necaka i isto stavila lovu u nju,umjesto pod jastuk u koverti. Seka se odusevila i ima uspomenu,a u njoj sad cuva narukvice iz rodilista. [:smijesi]
2014 04 10
mi ekipa smo u svatovima kod frendice kupile skrinjicu malu, izgledala je kao skrinjica za blago i svi novci su unutra bili po 5 kn ( dala smo promjeniti novce u Fini) [:hihot] [:hihot]
2014 04 10
skrinjica drvena..ona kao ''slama''...boca vina i jos nesto i uz to najobicnija koverta sa cestitkom i euricima... ili... novcanice u okviru za slike...
2014 04 10
Pogledaj na fb, ili na netu puha-puha torte, izgleda super, a i ostane za uspomenu
2014 04 10
heey!! mi smo dobili u svatovima škrinjicu sa puno cokoladica euri i pravi euri ;o)
2014 04 10
hvala svima na idejama [:zaljubljen]
2014 04 10
Trokut kuverta! Ja sam tak dobila jedan poklončić i baš mi je bilo fora [:zaljubljen] [slika:1209cdda-3483-4b32-84c5-0fb6c10477a5]
2014 04 10
Razmjenis novce po deset kuna ,kupis kisobran i na žice od kisobrana s nutarnje strane zavežeš na žinju novce da vise .dok se kisobran otvori da padnu dolje .onak da vise.a dodatno stavis kilu šljokica i napomenete da se kisobran kod glava otvara Evo ideje iz prve ruke
2014 04 11
Ja sam novce stavila u knjigu ljubavne poezije. [:zaljubljen]
2014 04 11