Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

GREEN COFFE!

Zanima me dali tko ima iskustva,dali je vrijedno pokušati na taj način?dali ima negativnih nuspojava?
2014 04 17
Ja sam jadna sve probala i kapsule zelene kave i kapsule maline i niti makac prema dolje... [:place] Pijem ih možda negdje tri mjeseca
2014 04 17
Draga nemoj bacati novce, popila sam dvije kutije zelene kave i niti grama dole! [:ljut]
2014 04 17
Auuh,ja nikada nisam ništa pila,nakon trudnoće mi je ostalo 7kg viška i nikako da skinem! [:sramezljiv]
2014 04 17
pojesti grejp prije spavanja...
2014 04 17
ujutro iscijedi grejp,naranču i limun i to popi na tašte.izbaci kruh i šečer.vježbaj dva puta tjedno preporučam zumbu i neće ti trebati zelena kava [:smijesi]
2014 04 17
i ja sam probala, nista, ali svima preporucam skechers shape up tenisice, nemojte jesti iza 19h, hodajte svaki dan u njima sat vremena, i vec nakon 2 tjedna cete vidjeti rezultate :) mamina prijateljica je skinula u godinu dana 31kg, to je zdravo mrsavljenje, nema nikakvog odricanja, ni dijeta i skupih tableta, necete pozaliti :)
2014 04 17
Ako i pomogne skinuti koju kilu, to je trenutno, sve s brzo vrati. Treba poraditi na prehrani, to je jedino prihvatljivo za zdravlje. [:smijesi] [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 04 17
yNišta ti to neće pomoći,bez veze ćeš bacit novce. I ja sam isprobala. Bacila sam novce. [:vrti]
2014 04 18