Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Gavez, neven, gospina trava, stolisnik

Tinkture, brasno, ulja i masti za: -Isijas, reumu, sve vrste kostobolje, bolova u misicima, zivaca, karcinoma dojke, koznih oboljenka i karcinoma koze, osipa, psorijaze, oziljaka, migrene td. Navedite svoje tegobe mi vam saljemo lijek 100% prirodno, kvalitetno i na trzistu najpovoljnije. U proizvodnji je vec niz godina i potrosaci diljem hrvatske i dalje su prezadovoljni. Mozete nam se javiti na [email protected] ili na krpicama
2014 05 13
Možete li samo objasniti na kojem principu se to primjenjuje kod kostobolje? [:smijesi]
2014 05 13
tinkturu od gaveza ljudi dosta koriste, mada je i brasno jako dobro. Za vanjsku je uporabu, znaci nanosi se (mazanjem) na kozu na mjestu gdje vas boli. Od brasna se rade obloge. za svaku dob je, samo se u trudnoci ne preporucuje. Garantirana uvinkovitost. Teta Nena iz Stupnika je cudotvorac. Ja imam skoliozu kicme i kako sam radila do prije trudnoce 9h dnevno na nogama, tinktura me spasila. Navecer bih se namazala i to bi malo odstajalo, znala bih i prespavati s tim samo obuci neku staru majicu, jer kako taj korijen pusta tu ljekovitu sluz ostavlja smedji trag. Ujutro bih bila kao nova.
2014 05 13
ovako to izgleda, tamno je [slika:ceea43e6-814a-4ec4-9222-b0c4913046ea] [slika:9feacf49-cf50-4fbb-bbcd-4682ea653c55]
2014 05 13
Ja sam cula da tinktura od gaveza cuda radi za prekrasan ten, jel' to tocno?
2014 05 14
Gavez je stvarno za sve. I ekceme i kozne bolesti i osipe, pretpostavljam da je i za akne onda. Na čice nosam probala tinkturu ali sam mast od neveny i gaveza. Upala se smanji, oziljci btzr odlaze, rane brze zacjeljuju, da istina. Vidis morati cu pokusati i tinkturu. Inace imam pronlemativnu mjesanu kozu, aali sada sam trudna pa cim rodim budem :-)
2014 05 14
Pijem čaj od stolisnika, kad se natjeram, a pokušavam što češće, a ima mi toliko ružan okus.. [:tuzan] [:tuzan] ali znam da je ful ljekovit, osjetila sam sama.
2014 05 14
da i ja. Stolisnik je show. Liheci sve vaginalne bolesti. Od upala, gljivica Cista, kancerogenih stanica, kondiloma. Ja imam sad ureaplasmu u trudnoci i toliko lijekova sam vec popila, nista. Prebaciti cu se na alternativu jer mi je zao svoje bebe.
2014 05 15