Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoć curke

Ovako imam problem jedan Nova sam na krpicama i kupila sam prijateljici plave ekstenzije od jedne cure prije tj.dana i rekla je da bi danas trebalo stiči ali nije,javlja se ona meni još uvijek ali nikako da to stigne,zvala sam poštu i rekli su da nemogu ništa bez nekog broja kojeg cura nema jer je bacila :( platila sam 300 kn uredno na račun ali ona nije poslala,dali mogu pronači nekako curu dali je moguće preko broja računa u banci saznat ime,dali bi htjeli mi dati jer ime mi nije dala kao ni prezime,i ako saznam dali da zovem na kućni telefon neznam što da radim pomoć,može li se ikako saznati ime te osobe,ali neželim ovdje pisati nadimak jer neznam :S joooj
2013 02 04
pa neznam bas, jedino sto mozes je pricekati koji dan, mozda je i poslala :) ako ne, nisi ni prva ni zadnja vjeruj mi...inace ja kupujem i narucujem samo od cura koji imaju dosta pozitivnih komentara jer danas ima svakakvih koje ce te zeznuti...:/ :S i da, ako saznas sve to, pa zovi naravno [:smijesi]
2013 02 04
Ajd ime u inbox pa ću ti odmah reći jesi prevarena ili je neki čudan splet okolnosti
2013 02 04
Napisi tko je to.300 kn nisu mali novci.3dana max treba da dode posiljka.Broj imaju samo posiljkee koje su poslane preporuceno.
2013 02 04
pa kako nema na onoj uplatnici iz banke njeno ime? i neznam ali nikad se ne baca potvrda o slanju paketa dok primatelj ne dobije paket...bar ja tako radim zbog svoje sigurnosti i onog koji dobiva paket
2013 02 04
meni jedno nije jasno, zašto uplatiti nekom novac na račun bez da ti uopće svoje podatke da ? samo broj računa? ja dam sve svoje podatke i adresu i ako je veća naruđba i broj telefona .
2013 02 04