Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zahvala i poziv :)))

Ovim putem se želim zahvaliti svim curkama koje su mi izašle u susret sa plačanjem na rate: CURKE SVAKA VAM ČAST [:poljubac] [:poljubac] I pozvala bi i ostale da prihvačju ponude za kupnju sa plačanjem na rate, jer tako osobe kao npr.ja bi si mogle priuštiti nešto što inače ne bi mogle platiti od jednom. Hvala [:kesi]
2013 02 06
Slažem se [:zaljubljen] , ovim putem pohvaljujem moju najdražu Roby26 [:zaljubljen] .
2013 02 06
Slažem se,ako se radi o osobama koje su od povjerenja...lijep pozdrav!
2013 02 06
zašto ne? to je čak i bolje nego rezervacija od 3 mjeseca [:smijesi] s normalnim i poštenim ljudima sve se lako dogovori.
2013 02 06
Baš mi je drago da vas ima još [:poljubac] [:poljubac]
2013 02 06
Meni je to super, zašto ne :)
2013 02 06
[:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2013 02 06
A kako to ide: šalje se roba pa se otplaćuje ili se prvo čeka otplata pa se šalje roba?
2013 02 06
ANA176 - ovisi kako se dogovoriš sa svojim prodavačem i koliko on može imati povjerenja u tebe... Jedna cura me čeka s otplatom, a Roby mi je pred 2 i pol mj već poslala stvar, pa joj otplaćujem polako... [:smijesi]
2013 02 06
to je super :) pogotovo sto se tiče malo skupljih stvari.al istina, to samo s poštenim i odgovornim ljudima treba dogovarati :)
2013 02 06
lollip, blago tebi našla si prodavače koji su pošteni i nisu te zeznuli, e to je super! [:smijesi]
2013 02 06
Draga, to su jako provjereni prodavači, vjeruj mi da nikada ne bih na taj način poslovala s nekim novim ili ne provjerenim sellerom [:kesi] ... S Roby(da smo si bliže) bi svaki dan bila na kavi, a ova druga cura je već poznati stari internet prodavač, svi imaju dobra iskustva s njom [:smijesi] . A tebe su zeznuli neki?
2013 02 06
Ja sam curki tako poslala Uggsice, odmah sam joj ih poslala, a platila mi je sve u roku mjesec ili mjesec i nešto, ne sjećam se više, pomalo. I to mi je baš bilo ok, jer nisam spičila sve odjednom :)
2013 02 06
jako mi se sviđa ovaj način prodaje [:smijesi] samo kao što ste i navele teško je procjeniti ko je fer i neće te prevariti
2013 02 06
Mislim da se ovdje daje previše dobrih ideja za potencijalne nam prevarante [:smije]
2013 02 06
1 2