Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Tablete za željezo

Već dugo muku mučim sa anemijom. Pila sam 6 mjeseci HEFEROL tablete i sad oko godinu dana uzimam DM-ove tablete za željezo pa me zanima dali netko zna kakve druge tablete za željezo koje djeluju jer mi se čini da ove dm-ove nisu baš nešto, a u posljednje vrijeme opet imam simptome anemije. Bila bih Vam jako zahvalna na bilo kakvom savjetu! [:sramezljiv]
2014 08 18
Ja sam uzimala Multivita željezo plus šumeće i popravilo se. Kupila sam u Kitro marketu.
2014 08 18
ja sam kontracepcijske počela pit. pila godinu dana prestala i vise nemam problema sa željezom ali prije sam uzimala u ljekarni željezo + c i djelovale su ali sam dok sam ih pila. kad sam prestala palo bi opet. pila sam i te heferol ali ista priča. dok ih piješ sve super poslje ista priča.
2014 08 18
imam isti problem, sada pijem heferol! koma su simptomi, apatičan si, bezvoljan, vuće te krevet, a nitko te ne razumije, jer to kao ne boli - koma! trebaš vodit računa o prehrani! sada natkon jedne ture heferola ću pokušat sa hranom, cikla, leća, kopriva, kupinovo vino, goji bobice, sve to je super, ali treba pazit sa doziranjem, nakon mjesec dana ću opet uzet turu heferola! treba i do 6 mj. da se povrate rezerve, jer se željezo slabo akumulira, a tablete su jake i teške, tako da je bolje kontinuirano uzimati tablete manje miligraže, ali duži vremnski period nego se ubijat sa heferolom!
2014 08 18
Ja sam trudna pa pijem elevit-pronatal. Uglavnom, željezo mi je 28. [:sokiran] Toliko željeza nisam nikad imala (a još trudna).
2014 08 18
ja sam isto trudna i ginekolg mi je dao Ferrum Lek tablete za žvakanje i dobre su
2014 08 18
ja sam pila heferol tablete dva mjeseca, s tim da sam napravila pauzu od 10-ak dana između te dvije ture i nije mi se ništa dramatično popravilo stanje, razina željeza mi je još uvijek ispod granice [:ljut] sad pijem svaki dan po šalicu čaja od koprive i osjećam se malo bolje ali mislim da je još uvijek na granici negdje.....nikako na zelenu granu [:boji] btw mislim da te tablete za žvakanje nisu dobre za zube, ne bi ih preporučila
2014 08 18
Meni je pomogao nekakav sirup od cikle :D
2014 08 18
dva mjeseca ti je jako malo, ne možeš očekivati neko poboljšalje u tom roku, ja sam ih pila više od pola godine s prekidima
2014 08 18
i c vitamin sam pila uz to
2014 08 18
meni doktorica naravno nije uopće rekla da ih trebam još pit -.-'' nego mi je dala samo za ta dva mjeseca, nisam imala pojma, tnx
2014 08 18
ja sam jako anemicna,pila sam Heferol ali mi je jako lose padao na zeludac,a i jako ga dugo treba piti da se postigne ucinak... nakon toga sam pila zeljezo u ampulama iz italija koje se zove Ferro Tre i ono mi je pomoglo a sad kad se osjetim slabija kupim zeljezo u tekucini,zove se Floradix,skuplje je, 110kn dode ali nakon jedne boce koje popijem kroz 15 dana sam kao nova iduca 3mj i onda ga opet popim jednu bocicu da se obnovim [:smije]
2014 08 19
Najbolje ti je piti domaće Kupinovo vino, to si potraži i nakon dva tjedna, krvna slika se poboljšava.. a ti trebaš navečer prije spavanja popiti jednu malu čašicu vina :)
2014 08 20