Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

muke po uhu

Bok curke trebam pomoć,prošli tjedan zaradila upalu uha,kako dok.nije radila čekala sam do ovog ponedjeljka i na svoju ruku stavljala Maxitrol preporuka od ljekarnice ne pomaže baš,kaže dok. upala srednjeg i vanjskog dobila antibiotik Eritromicin i kapi Moksacin.No meni niš bolje bol se smanjila al začepljeno mi uho,imam osjećaj ko da mi je glava na Velebitu,tako već 3-4 dana začepim nos i usta pušem ništa,žvačem žvakače,zijevam [:vrti].Lagano sam i gluha na to uho.Jučer bila kod nje na kontroli i dala mi Operil za nos i da pušem nos mi je skroz prohodan.Gledala sa onim otoskopom ili kako se već zove i da nema više crvenila,no ova začepljenost me izluđuje ko i lagana bol u zvukovodu jer je bolilo i dok mi je gledala otoskopom.Svrbi me i lagano probode i drugo uho što da radim,tuljci možda mada me strah,vaxol možda imam ga doma,nije mi spominjala da imam cerum ili kako se kaže ona smola molim pomoć,jel normalno da uho nakon upale još malo boli i da je začepljeno
2014 08 23
svašta nešto sam napisala,al ovo doslovno izluđuje jako neugodan osjećaj i još jedno pitanjce pošto sam sklona boleščinama u zadnje vrijeme imunitet nula ,investirala u Imunosal-153kn dobar potez ilui bačen novac jeli ga koja od vas pila
2014 08 23
Jao, znam kako je to kad boli i zuji u uhu, ja nedavno to izljecila. Mozda zvuci smijesno ali meni je pomoglo sto sam stavljala onaj sok od lista cuvarkuce. Naravno prije nego ga stavite treba ugrijati na sobnu temperaturu da ne stavljate hladno u uho.
2014 08 23
čula sam za tu čuvarkuću koliko ti je trajala upala ja se prvi put susrećem sa ovim,još mi se svekar čudi kako dobro podnosim on lupao glavom o zid dobro to je njemu kronično i sve zbog ronjenja
2014 08 23
meni je problem bio vjetar i more u uhu bar mislim
2014 08 23
Trajala mi upala tri tjedna sigurno, mislila sam poludit. Ja sam kupila otosal kapi (mislim da se tako zovu) istavljala cuvarkucu. I da, probala u ocaju i tuljce ali nisu mi nista pomogli.
2014 08 23
ma probat ću sve samo da se odčepi ako treba i kod vodoinstalatera [:smije] [:place]
2014 08 23
uf 3 tj meni evo 13 danajučer završila sa antibiotikom nije mi ništa dala više samo operil koji će mi prije izgrist sluznicu nego pomoć [:tuzan]
2014 08 23
Kapati uho sa kapima za čišćenje, ne mogu se sjetiti imena, uglavnom tražiti u ljekarni kapi za čišćenje uha, šume kad se stave u uho, stvara se pjenica....kapati začepljeno uho i stranu nosa na koje je začepljeno uho.Nos kapati, naravno sa kapima za nos....Nakon kapanja nosa nakrenuti se na stranu začepljenog uha....
2014 08 23
enicca nadam se ufff [:smijesi]
2014 08 23
Te kapi su par kuna, nešto mi zvoni kao hidroksid, ali pitati u ljekarni...
2014 08 23
hvala Sandra
2014 08 23
Meni je doktor (otorinolaringolog) rekao ni slučajno kapati u uho kapi, već u nos [:sokiran] I sjećam se da mi je dugo bilo začepljeno i onda jedan dan samo od sebe se odčepilo..ne mogu opisat taj osjećaj, ja sam doslovno bila gluha na to uho [:kesi]
2014 08 23
špricam ja operil al nikako da napravi onaj krc i sloboda
2014 08 23
Meni je isto dr preporučila ovo....budući da je sin kao mali često imao upale uha....boli kad je začepljeno, a budući da mu se stvaralo puno masti i čepilo se dr je preporučila te kapi za čišćenje jednom tjedno....od onda nije imao upalu uha...
2014 08 23
1 2