Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

muke po uhu

imala sam isto sranje, isto mi je bilo...odugovlačila sam to...na kraju sam pobrala žešću upalu i puknuće bubnjića...ne zajebavaj se s tim ko ja nego trk otorincu, uho može biti jako jako opasno...a ova šta veli da će proć samo od sebe, proć će ne
2014 08 24
još ta nagluhost al probadanje na ulazu u uho ne kužim nakon antibiotika i 2 vrsta kapi,još si mislim da moja dok totalno fulala dijagnozu moždaa je infekcija izazvana gljivicama i prije bi rekla da me boli zvukovod i strana grla gdje je oboljelo uho ma koma čas začepljeno,pa boli pa osjećaj da toči voda al niš ne curi ,bol kod otvaranja vilice,svrbež jel tko probao triderm kremu čitam nešto da su ljudi tim mazali uho
2014 08 24
doricaSmB jesi bila kod doktora prije puknuća ili šta da radim ova moja kaže da nije više crveno a boli jednako već sam joj dosadna proći će kaže
2014 08 24
upravo to, lupi ti antibiotik bez da prije provjeri da li su bakterije ili gljiva...ja sam imala gljivice na kraju..prije toga sam pila isto 2 antibiotika, sjebala si krvnu sliku i želudac...steraj to sve k vragu...Odi kod otorinca zbilja, nek ti da uputnicu...meni je prepisao Canesten kapi, s tim sam kapala i nestalo u tjedan dana...ma bila sam kod doktorice, ali prvo nije ni vidla bubnjić jer je sve bilo puno smole i tih gluposti koje su gljivice prouzročile
2014 08 24
1 2