Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

proslava rođendana

Ove godine če biti 1.put da svom sinu organiziram rođendan u dječjoj igraonici,željela bih da mi mame ,kažu kakva su njihova iskustva sa igraonicama ,jer ova u Rijeci " madagaskar" dosta je i skupa za 2 h ,ja iskreno nekako nikada nisam bila veliki obožavatelj tih igraonica ,ali je nekako i najlakši način zato sam se i odlučila . Onda mame kakva su vaša mišljenja? [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 09 13
kod nas u udruzi su dva sata 500 kn ali su u cijenu uključena dva animatora, kostimirana zabava, klopa i ostalo pa i nije nešto skupo ali po zagrebu ima i po 1500 kn za 3 sata što je po meni abnormalno visoko
2014 09 13
annita001 molim te reci u kojem kvartu ste vi tj. udruga, meni treba u sesvetama [:smijesi]
2014 09 13
ovo je dosta nisko za sve što dobiješ,u madagascaru ovisi koliko djece je pozvano i po djetetu je 60 kn bez animatora
2014 09 13
jkorica3 mi smo u rakitju (školska 9 - preko puta osnovne škole). to na žalost nije u zagrebu već nekih 15ak min udaljeno s autom :/
2014 09 13
jako daleko [:tuzan] , treba mi da vrtičarcima bude što bliže [:sramezljiv]
2014 09 14