Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ovisnosti :)

Cure imate li nekakvu ovisnost? [:kesi] Ja sam ovisna o cipelama, imam ih minimalno 20-ak pari [:hihot]
2013 02 12
ovisna sam o čokoladi i mojimkrpicama [:hihot] [:sramezljiv]
2013 02 12
o trosenju novca na gluposti koje mi ne trebaju
2013 02 12
torbe, kraš ekspres, krpice, snoopy [:sramezljiv] iako jedno s drugim nema nikakve veze, a bome ni s mozgom
2013 02 12
Ovisna sam o hraaaaaniii volim svee jesti :)
2013 02 12
definitivno torbe i cipele, koje uvijek moraju biti usklađene imam preko 70 pari cipela i isto toliko torbi, i još uvijek nije previše
2013 02 12
joj blago vama .A JA SAM OVISNA O KREMAMA za pomlađivanje ANTI AGIN,te o tretmanima o celulitu ,a zapravo nikad nisam ni imala celulita ,al ubjeđena sam da ga nemam ,jer koristim kreme .ista stvar i s kremama protiv bora ,ježim se od pomisli da ču ih imati '? UŽAS
2013 02 12
ovisna sam o trošenju novaca...na skoro sve...ne zanima me jedino samoposluga, ali u nedostatku boljeg mjesta i tam ću naći nešto.
2013 02 12
ja sam o ebayu,snizenjima i akcijama! [:hihot]
2013 02 12
hmmm... evo da moram birati samo jedno to je da, trošenje novaca, ja nikada u životu nisam ništa uštedila [:sramezljiv]
2013 02 12
jaffa keksi, kokice ali na ulju ne iz mikrovalke, svježi sir od kumica i vrhnje, cigarete - oooo da mogla bi 2 kutije dnevno ispušit, marelice, šljive, o dobrim filmovima i serijama ( komotno bi mogla pogledat seriju od 10 nastavaka u komad - najvjerovatnije bi riknula poslije toga ), ovisnik o flis dekici po zimi - stalno mi je hladno i nosim ju omotanu oko sebe ( happiness is a warm blanket charlie brownn ) ovisna o kremicama ( ali mislim da sam napokon našla liniju koja mi odgovara - moš mislit ! :) ovisnik o čizmama imam ih 15 kom, a tenesice čak jedne koje su u raspad stanju , ali eto ponosim se sobom ovu zimu još nisam niti jedne kupila ( JOŠ!!! ) a zima je još duga [:smije]
2013 02 12
Amazon <3
2013 02 12
ja sam ovisna o čipsu i pomfriju, ja živim od toga haha
2013 02 12
[:smije] @prugac ........sve šta se nakinđurit da.....dobro došlo, uvijek ima mjesta za još
2013 02 13
parfemi....bolesno ovisna....
2013 02 13
1 2