Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bačen novac - stvar koja se raspala u nekoliko nošenja

Di je ŽIži sad da vidimo kaj ce rec glede komunikacije s prodavacem???
2013 02 13
ma da ja sam to stavila samo zbog jedne curice koja me napala u inbox [:smijesi] ali imam vjeru da je ovaj moj narod inteligentan i cvrsto vjerujem u to i da ste to shvatili onako kako je i bilo napisano [:kesi] pa malo sale nikoga nije ubilo al ok.a sad mi je zao ovog djeteta ili zene,cure,neznam sta je vec toliko mi je zao da bi uzela od moje djece te novce i isla uplatiti samo da prestane ovo sve [:tuzan] pa nemojmo se ovako nadjacavati [:tuzan] ovdje definitivno za pomoc treba jedan pravi muskarac... nepristran
2013 02 13
@branka39 - naravno, mislim, dobro dođe malo humora u ove crne dane... [:smije] , još se svi uzbude oko toga kao da je ne znam što... [:hihot]
2013 02 13
dobar prijedlog. "pa nemojmo se ovako nadjacavati. ovdje definitivno za pomoc treba jedan pravi muskarac... nepristran" - e, to je onaj pijetao iz chicken run - pravo sposoban ;-)))
2013 02 13
vidiš ti ovo... mojestvarchice hvala ti puno... ti čak znaš i što bih ja trebala uzet od bijelo, npr hlače..... i puna si savjeta... još da i temu brišem? pa ne pada mi napamet, tema i je stavljena ovdje da vidim iskustva drugih korisnika i da pročitam njihovo mišljenje. Isto tako, ja nisam nikoga vrijedjala, a da sam htjela, imenovala bih dotičnu, Ravenroll - slažem se. Adminu puno hvala što je obrisala negativni komentar, nije trebala, kako sam joj već i odgovorila.
2013 02 14
ja sam ostavila povratnu negativnu informaciju nakon sto me cura otkantala buduci da sam joj se javila kako su mi se cizme raspale. nije mi cak rekla ni kako joj je zao. Adminku nisam molila ni trazila da mi makne negativnu, nego sam joj samo poslala poruku da vidim i njezino misljenje oko ovoga. A sad sam htjela vase misljenje i iskustva.
2013 02 14
temu si mogla otvorit prije nego si joj ostavila negativnu jer je ovo isto kao da si napisala njezin nick - samo otvorimo tvoje povratne i to je to. nije moja stvar, ali tipkalo mi se o tomu tad. nemoj shvatiti ko da ti se misljenje namece.
2013 02 19
1 2 ... 5 6 7