Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bačen novac - stvar koja se raspala u nekoliko nošenja

moguce da je znala prodavacica, al ne mora bit. kakogod, cijena je mogla bit malo niza ili se kupac trebao cjenkati
2013 02 13
pa moguce da su bile u podrumu ili na tavanu. dobro si ti tamo napisala valjda nece tetanus dobit. al nije se ubola tak da nece. btw, cjepivo protiv tetanusa vrijedi 10 godina i ne znam zast mi se ta tvoja tema ne pojavljuje u pracenima,hvala na linku
2013 02 13
Niti meni se ova ne pojavljuje medu pracenima nego svaki put posebno trazim...a bila bi stvarno tragedija da za 130 bacenih kuna dobije jos i tetanus(ili se mora ic cijepit.)cjepivo vrijedi oko 3-4 godine inace.-kad smo se evc i toga dotaknuli ... :))
2013 02 13
nisam znala. mene su cijepili u 4.srednje i rekli da traje 10god. ajoj sad i to jos :P
2013 02 13
Iskreno, svaka kupnja secondhand stvari, i stvari koje nisu kupljene direktno u trgovini, nose određen rizik. Budući da je u pitanju bilo osobno preuzimanje, pretpostavlja se da je stvar koja je kupljena dobro pregledana te se prodavač odriče svake odgovornosti. Od prodavača nije u redu što je bezobrazan i ostavlja negativne komentare, ali s druge strane, te čizmice je kupac već nosio, i samim time više nemaju veze s prodavačem. I sama sam puno puta kupila stvar koja nije bila ono što je rečena da je, ali sam to prihvatila kao vlastitu pogrješku i nisam gajila nade da će prodavač to ispraviti. Što naravno, ni nije učinio. To je rizik secondhand kupnje i internet trgovine. Budimo spremne na sve.
2013 02 13
Iskreno, svaka kupnja secondhand stvari, i stvari koje nisu kupljene direktno u trgovini, nose određen rizik. Budući da je u pitanju bilo osobno preuzimanje, pretpostavlja se da je stvar koja je kupljena dobro pregledana te se prodavač odriče svake odgovornosti. Od prodavača nije u redu što je bezobrazan i ostavlja negativne komentare, ali s druge strane, te čizmice je kupac već nosio, i samim time više nemaju veze s prodavačem. I sama sam puno puta kupila stvar koja nije bila ono što je rečena da je, ali sam to prihvatila kao vlastitu pogrješku i nisam gajila nade da će prodavač to ispraviti. Što naravno, ni nije učinio. To je rizik secondhand kupnje i internet trgovine. Budimo spremne na sve.
2013 02 13
Je,pa cak i na komad balvanha umjesto laptopa..Isto tako cu ja kao prodavac onda pocet svjesno podvaljivat prnje pa cu rec da su kupci sami krivi jer kupuju preko interneta.
2013 02 13
mudro zboris. na zalost, puno je zaj**a kod ovakve kupnje, ali kad smo vec ovakva zajednica di se ostavljaju povratne, onda se moze malo i biti covjek, a ne icise osvetiti negativnom. naravno ni prodavacu se ne smije odmah dat negativan, neg mu se prvo javis u inbox i vidis kako reagira: ak je komunikativna, moze neutralna, a ak je bahata - eto ti negativne. nema nitko pravo bit neuljudan ni prema komu. ak se isprica, ja bih maknula minus
2013 02 13
Jasna stvar.Ak se isprica i ak ponudi neko rjesenje da obje strane budu sretne i imaju osjecaj da je pravda zadovoljena.Jedini je zajeb sto kod osobnih primopredaja ne znas adersu prodavaca i ne mozes mu hrđave čavle zabit u guzicu...
2013 02 13
Do kud ste došle: koje kakve bolesti..da dobit će sidu..od mene ...ja sam prljava, živim u podrumu..kopam po smeću ..baš sam odvratna..ne znam kad me vidjela onako prljavu kak je uopće kupila te čizme...koje vonjaju..teško mi je ovo sve, jer nikome ne treba negativan komentar, ali nakon ovoga što se piše tu o meni..nema smisla da uopće nešto pričamo. i teško mi je što su me popljuvale curke s kojima sam surađivala..eto to je to..nadam se da nisam nikoga uvrijedila..pozzz (i pričate o cijeni, kao da sam tražila 1300kn..našla sam na njuškalu isto polovne za 600kn..i to vas nije briga tko će kakve cijene imati..da li će cipele koštati 10000kn ili 10kn)
2013 02 13
"da sam htjela nekoga prevariti ne bi bilo primopredaje...!! Gospodična je vidjela slike i stanje čizama, u živo ih vidjela, probala i kupila..sve joj je pasalo!! jednostavno mislim da nisam kriva." - nisi kriva tu, al nisi joj morala ic davat negativnu samo zato sto je ona tebi dala minus. ok, nije ti odmah morala dat minus. mogla ti je dat neutralnu ak je nisi napadala sto prigovara. sta ja znam. nisam pisala specijalno o tebi niti o njoj, nego opcenito se izjasnjavala o svojim stavovima kroz vas primjer jer je ovo forum, a ja volim diskusiju (ak je normalna)
2013 02 13
mozda je i to malo neukusno isto ko otvoriti temu o tim cizmama ili ostaviti kupcu negativnu jer su joj se raspale. svi smo mi za k* zapravo
2013 02 13
"pa zato je tu ..da se pišu negativne" - pisu se negativne, al ako su opravdane. ako ce se svatko ic osvecivat, cemu onda to? ak je ona tebi prebrzo dala minus potvom misljenju, zast si i ti njoj dala? jer su joj se raspale cizme tako brzo? mogla si joj u inbox zvocat o tomu kako si dobila negativnu prebrzo, a nisi mogla znat da ce se cizme raspast, a ti odma puknes negativnu natrag i ne popustas nikako, neg je adminka morala intervenirat. ok, meni nije izbrisala osvetnicku negativnu kad sam joj poslala poruku, al mi je maknula temu umjesto toga. fala lijepa na dosljednosti, a zenska mi je poslala šrot. ok, ispravila se poslije i adminka mi nije ni trebala [:jezik]
2013 02 13
mania123 u potpunosti te podrzavam jer ako je i bilo neke greske trebalo se to rjesiti odmah ili iduci dan a ne toliko poslije,i molim te nemoj tako jer ne mislimo svi jednako (hvala Bogu) ,moje misljenje o tebi nece promjeniti nitko a to je da si jedna fina i pristojna zena ili cura sta god.A ove svađe ovuda po forumu su sramotne i katastrofa kad ovdje dođu ljudi iz drugih zemalja ... jel ovo nas obraz? sramotaa!!! mislim ako netko ima na nesto prituzbe da za to imamo nasu adminku da joj se pozalimo a ona naravno da saslusa obadvije strane i pravedno odluci,a ne ovakvu smijuriju praviti i kokodakati [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2013 02 13
jesu to cizmice od ove sezone iz deichmann-a? ako jesu ja ih isto imam.. i savrsene su cizmice,platila ih nekih 230 kn i nosim ih i po kisi i po snijegu..nije im nista... [:zaljubljen] smatram da ako je djevojka vidjela cizmice i probala ih da nije u redu traziti povrat novac od prodavaca,eventuralno mozda racun i da ide reklamirati u trgovinu gdje su kupljene.. jer za ostecenje robe kupac u trgovini ima pravo 6mj za reklamiranje,ali samo sa racunom..
2013 02 13
1 2 3 4 5 6 7