Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bačen novac - stvar koja se raspala u nekoliko nošenja

mirella - neće platiti ništa.
2013 02 13
ajme. nek joj onda ostane negativna. ja bi na njezinom mjestu vratila novac. najvjerojatnije nije mogla znat da ce se citave raspast, al ono... ja ne bih htjela tu negativnu. doduse, prvo bih ponudila nesto drugo u vrijednosti od 130kn
2013 02 13
barem ti vise nemas negativnu. mozda je opet dobijes zbog ove teme jer svatko tko udje u tvoje povratne zna o kom se radi. to nije bas najs. a imala si priliku isprobat ih - napisala je da si ih probala prije kupnje. prema tomu, nije ti nist podvalila i mozda ipak da joj stavis neutralnu. ne poznam tu curu i nisam se nikad cula s njom, ali pitam se kako bih se ja na njezinom mjestu osjecala. kakogod, ovo joj dodje ko neki marketing. ne bi ni znala za nju da nije ove teme, a od kupovine/zamjene s njom me ne bi nista odvratilo jer je isto iz zg-a. jedino da smo daleko pa pa mi mora slati postom, onda ne bih uzimala od nje skuplje stvari
2013 02 13
"mojestvarcice reagirala sam 10 dana od kupnj,e s tim da sam ih unutar tih 10 dana nosila 5 dana. kako sam mogla reagirati prije nego su se raspale?" - ok, deset dana je knap, nisi kasno reagirala.
2013 02 13
"gospodična je bahata i bezobrazna" - nadam se da nije bilo drskih i vulgarnih poruka. ak je adminka maknula minus koji si dobila, onda mozda ipak je... jer nije spremna ni na kakav dogovor i k tomu je jos i neugodna. sramota. stagod da se desi, valja ostat pristojan. meni bi bio bad da mi netko plati 130 za rabljenu robu i to se odmah raspadne. ne bih bila kriva, ali ponudila bih nesto iz svog ormara ili popravak platiti. na zalost, ne daju se popravit. ne mora ti vratit sav novac jer nije mogla znat da ce se raspast, al mogla ti je vratit pola i dat ti neku utjesnu sitnicu. to bi bio lijep ljudski dogovor.
2013 02 13
kakogod, smatram da je dovoljno sto ti je adminka maknula negativnu i nije ti nista podvalila jer je bilo preuzimanje i provjerila si sta kupujes... tak da joj neg mozes ostavit jedino ak je stvarno reagirala neuljudno pa nek se nauci da bude malo obzirnija. cisto sumnjam da bi ti adminka bezveze isla brisat negativnu da si prodavacicu vrijedjala na bilokoji nacin. kakogod, smatram da joj je negativna bila dovoljna i da je ova tema suvisna. jedino korisno iz toga svega je ponuda koju si dobila. to je jako lijepo i nesebicno: bijelo ti je ponudila pokloniti cizme pa i ti njoj ponudi nesto iz svog ormara ak joj se svidi pa se mozete zamijeniti, kad ti je vec ponudila poklon i jos ti odmah rekla velicinu. ako nemas sto obuti, a ostala si bez 130kn, onda tako napravi pa makni ovu temu. a gospodji se kasnije oduzi ak ne nadje nista za sebe medju tvojim oglasima pa kasnije kupi nesto od nje kad ti se nesto bude svidjelo, a budes pri novcu. ima npr i hlace od umjetne koze za 40kn, a proizvedene su u hrvatskoj. to se slaze s imidzom koji se tebi svidja
2013 02 13
"Tko može takve smrdljive čizme uopće prodavati i mislit da se neće raspast.Za moj pojam,mogla je bar bit pristojna,i vratit barem polovicu novca ili nešto drugo ponudit ko zamjenu za to" - sad sam tek procitala to i slqzem se apsolutno. prodaval ih je jer je marka, al mogla je bit niza cijena jer su ocito iznosene. medjutim, da su vonjale po vlazi, valjda bi se to primijetilo prilikom primopredaje i kupac ima u svakom trenutku primopredaje pravo odustati ako artikl nije kao u opisu
2013 02 13
stvarno mi je zao sto si pasirala i ak je bila neugodna poslije, al negativna ti je izbrisana i mislim da ova tema vise nema smisla. mozda netko skicne tvoje stvari pa nesto kupi i onda vratis dio novca. jedino to eto
2013 02 13
skicnula sam tvoju ponudu: na zalost, ne sminkam se bas, a nemam uske listove tak da ti ja ne mogu pomoci. @rejverica: pa i rekla sam da nije kasno, ne vidim sta se tolko pjenis na moje komentare. mozda ih sve moras procitati ponovno da bi me shvatila. potrudila sam se realno sagledat stvari i ne bit pristrana. nisam vidjela oglas od doticne prije neg je prodala, al sigurno ih je nahvalila. mogla je napisatda su dosta nosene i stavit nizu cijenu, a da ne govorimo o manirama poslije. taj dio ocito nisi registrirala da sam napisala. osobno ne bih isla šnjufkat tudje cipele, al ak uzimam nest polovno, ne bih htjela da vonjaju. prodala sam samo jedne cipele i te sam dezinficirala tak da sigurno necu uzeti nesto sto vonja. ne bih namjerno pomirisala, neg prilikom obuvanja bih se malo vise sagnula sjedeci na klupi i pravila se da ne mogu odmah zakopcat - been there, done that [:hihot] a cura kojoj sam to napravila ima vise povratnih od mene i kladim se da nije ni skuzila smatram da se kod povrata robe mora brzo reagirati, do 10 dana. ak je upitna velicina, onda to mora biti odmah cim proba, ali ak se daju tocne mjere, a kucac svejedno uzme, e onda nema povrata robe osim ak bas zelite napravit iznimku ili ste dobili velikodusnu zamjenu, a i tocne mjere, a velicina svejedno ne pase. onda bih pristala na povrat robe ak je moguce preuzimanje. al da, kod ovog ne bi bilo kasno ni 15-ak dana, al mjesec dana je vec previse, kao sto je ona trazila motherofdragons zbog sitnice za ocuvane kozne cizme za 60kn. to je bilo sramota traziti.
2013 02 13
"ali mislim da ovom temom nije tražila milostinju već podršku za sebe a bome i za druge da se ne ponovi !!!!!!" naravno da nije trazila milostinju i to nije milostinja, nego lijepa gesta sto sam ovdje vidjela. dovoljno upozorenje za druge je negativna koju je ostavila onoj. na njezinom bi mjestu jos uredila povratnu i nadopisala da je prodavacica bila neugodna kad joj se javila s problemom i da nije spremna ni za kakav dogovor i stvar rijesena. da meni treba sminka i da imam para, radije bih kupila sad od ove cure, neg od neke koja preprodaje stvari s ebaya, ako me kuzis i za mene takve ponude ne bi bile ponizavajuce, nego dobrodosle.
2013 02 13
ok, ne pjenis se na moje komentare, nego si osjetljiva na nepravdu - kuzim. pa nisam ni mislila da je "napravila temu tko će mi poklonit cipele i oglašavam se da netko kupi moju kozmetiku kako bi nadomjestila 130 kn", ali kad se vec nasla u nezavidnoj situaciji jer ona tamo ne zeli suradjivat nikako (nije mi jasno kako ne popushta ni nakon ove teme i nakon sto je adminka maknula njezin minus ovoj; tvrdoglava neka...), a cipele je nemoguce popravit, onda smo tu da si medjusobno pomognemo. na kraju krajeva, sta njoj koriste nasa laprdanja kad je ostala bez 130kn i ima cizme koje su re raspale, a nema adekvatnu obucu za zimu? ne kuzim zasto ti smeta kad ljudi daju takve ponude. imas prevelik ponos. i sta ce ti persiranje - nemam ja 80 godina i jos tu trkeljam po forumu i onda mi netko pise "vi" [:kesi]
2013 02 13
"samo kažem da je ovo prevara " - nije ovo prevara, nego zaj*b prilikom kupnje i drskost prodavaca nakon svega. nije ona njoj to poslala postom tako, nego su se nasle i isprobala ih je tak da ne znam kaj ti brijes da je prevara. nisam rekla da temi nije mjesto ovdje. mozda cak ona cura procita sve ove komentare pa joj klikne da je bila malo bezobzirna, ponudi vratit dio novca ipak il nesto pa ova makne onda negativan komentar, napise joj neutralan i spomene da joj je ipak vratila novac, da je spremna za dogovor - to bi bio hepi end. ja sam isto imala negativna iskustva, ali sam bas bila preveslana. medjutim, doticnaje bila kulturna i sve se brzo rijesilo jer je komunikativna i spremna na dogovor, sto je pohvalno, jer ljudski je grijesiti i ak si spreman pokusat ispravit to... onda je to lijepo. na zalost, ovdje sam vidjela dosta puta da se curama vrati novac, a one nakon toga i dalje ostave negativan komentar, umjesto da ga pretvore u neutralan i napomenu da se pogreska ispravljena. prema tomu, nadam se da ce ovoj prodavacici kliknut i da ce bit spremna na ustupak neki - vrati pola novca jer stvarno je ocito da ova cura nist ne mulja i jos joj je adminka maknula minus koji je dobila iz osvete.
2013 02 13
na posljetku: da, dobro je sto je otvorila temu jer je previse bahatih cura s par desetaka poz komentara koje misle da se mogu ponasati bezobzirno, a da cemo svi sutjet i necemo ih popljuvat. ok, treba objektivno pljuvat jer je bilo primopredaje i kupac se zeznuo, al ponasanje prodavaca poslije toga, upravo sad, je po mom misljenju asocijalno i zalosno. treba imat hrabrosti takvima uopce dat negativnu jer obicno krenu u protunapad
2013 02 13
ja bi joj svejedno na kraju dala samo neutralnu, al bi je popljuvala u inbox pa nek se najede za te novce kad vec nema savjest [:jezik]
2013 02 13
"nećeš sad ti ić odma na licu mjesta dajte da ja natrpam u tu torbu stvari pa da ju testiram" :-)) e, to ne bih radila ma ovaj forum je stvarno opci kokosinjac. mislim to na simpatican nacin. barem se mozemo uvijek pozalit ak stvarno imamo pravi argument evo asocijacije: [slika:b07a8e97-6152-4f29-b46c-fe01ee831177] ova skroz lijevo je garavusa :D nece me skuzit, al dobro, nema veze. dodje mi da pogledam taj animirani opet. ne znam u kojoj bih se ja prepoznala... stagod - dosad jos nisam naisla na nekog tko bi bio pijetao. nisam naisla ni na jednog decka ovdje, osim onih tipova koji se javljaju curama u inbox i predstavljaju se ko zensko
2013 02 13
1 2 3 4 5 6 7