Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bačen novac - stvar koja se raspala u nekoliko nošenja

dorasuga gospodična je bahata i bezobrazna, nije mi ponudila apsolutno nikakvo obeštećenje, čak ni popravak.
2013 02 13
dunja- nije bilo poslano već primopredaja i probala sam. Čizme su se raspale nakon 5 nošenja.
2013 02 13
postolar je rekao da se to ne moze vise zalijepiti.
2013 02 13
meni se isto desilo sa mojim vlastitim martama koje su izgledale ganc nove. u gradu sam ostala doslovce sa čarapama na cesti, tako da mislim da kod takvih cipela jednostavno s vremenom dođe do propadanja izunutra i da cura to nije mogla znati. tematiku cijene neću ni načinjati jer je to individualno kako tko i šta vrednuje. a da su marte i slične čizme na cijeni i da se ovdje prodaju primjerci iznosani do kraja za cifre od 350 i više kuna stoji. sami plaćamo cijenu modnog diktata i onoga što si baš jako želimo.
2013 02 13
ok, kuzim da je steta novca, ali kako je cura mogla znati da ce se cizme raspasti. a i treba uzeti u obzir da ovo nije ducan (a i tamo teskom mukom vracaju novac). po meni nije odgovorna.
2013 02 13
stvar ti je takva da stvarno ne mozes krivit nju. ako si se nasla sa njom, vidjela ih i probala, nije vise njen problem nakon sto si rekla da su okej i platila lovu za njih,. tuzno ali istinito. ista stvar bi bilo kod mene, recimo da se nadjem sa curom i ona kupi od mene ogrlicu, i nakon tjedana dana joj strga kopcu, i sad trazi pare od mene nazad. treba dobro bit siguran sta kupujes i sve pregledati. sta se dalje desi, nakon primopredaje, nije ona kriva. po meni. a extra pazljiv moras bit, kad kupujes nesto vec noseno, bez obzira na marku. jel marka nikad ne garantirat kvalitetu. znam iz iskustva jel mi kao snajderici cure donose svasta nesto skupo na popravak, a nisu nosila par tjedana. [:smije]
2013 02 13
Dogodila mi se vrlo slična stvar. naručila sam od jedne korisnice diesel čizme, platila 150 kn, bila presretna kad su stigle, sve je odgovaralo. nakon tjedan, dva sam ih obula (radi se o kaubojkama, nisu za svaki dan, zato mi je trebalo toliko dugo da ih prvi puta "isfuram") i već nakon sat,dva hoda se peta odljepila. kod postolara je ustanovljeno da bi se to dogodilo i s drugom jer su bile samo nataknute i iznutra zaljepljene. nakon što sam prozvala korisnicu, tvrdila je da nema pojma o čemu je riječ... srećom, to se dalo popraviti (iako sam popravak platila pedesetak kn) pa ih mogu nositi, nisam na gubitku, ali u potpunosti shvaćam tvoje razočaranje. E,sad, tko je u pravu... teško je prosuditi jer se ne može ustanoviti je li prodavačica bila svjesna stanja u kojem su čizme ili ne...
2013 02 13
ne treba, hvala puno. fakat sam iznenadjena.
2013 02 13
ja sam odmah ostala hodati u čizmama nakon primopredaje. I nakon 5 nošenja se ovo desilo.
2013 02 13
RedDevil ali ja sam čizme normalno nosila, nisam orala po njima...
2013 02 13
nek ti vrati novac i makni joj onda negativnu i ostavi neutralnu
2013 02 13
to mozes traziti ak si brzo reagirala, a ne ak je proslo puno vremena. sry, nisam citala cijelu temu pa ne znam sve informacije
2013 02 13
neka bar popravak plati, ili da je bar rekla da su ljepljene, meni bar izgleda tako...
2013 02 13
prugac - ja sam platila sad ovako cijenu sto sam uvijek htjela motoristicke cizme a nisam znala ni gdje ni kako ih kupit. pa cu jednom kupit nove valjda.
2013 02 13
mojestvarcice reagirala sam 10 dana od kupnj,e s tim da sam ih unutar tih 10 dana nosila 5 dana. kako sam mogla reagirati prije nego su se raspale?
2013 02 13
1 2 3 4 5 6 ... 7