Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bačen novac - stvar koja se raspala u nekoliko nošenja

nisu to svadje nego iznosenje argumenata. nisam primijetila da se u ovoj temi itko svadja. zao mi je sto joj je tesko, ali totalno je nefleksibilna... osvecivanje negativnom je nesto od ceg mi se dize kosa. mogla je ponudit da je joj dat dio novca natrag jer 10 dana nije puno za cizme. nista vise. sveg ovog ne bi bilo da joj je ponudila vratit dio novca. onda bi ova maknula minus i ne bi bilo ove teme, a i prodavac bi svakako bio na dobitku. da je prek njuskala, normalno da ti se nece nitko javljat za povrat robe, ali ovo su krpice i ovdje se kokodace pa tko nije spreman na komunikaciju, nek prodaje samo prekko obicnog oglasnika ili nek napise unaprijed da nema povrata robe.
2013 02 13
hahahahahahahaha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ISUSE moj dragi daj me kresni ciglom u celo i nemoj promasiti [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2013 02 13
"Zašto sam ja njoj pisala negativnu? ne zbog osvete ..nego da ljudi vide šta ih čeka..." A što nas to čeka?ajde pojasni jos bolje jer nisam shvatila sto si tocno time dobila i hoces rec...da je u cijeloj prici ona izmislja,prodani predmet je OK i nije bio direkt za na smetliste nego da se proda za 130 kn?Ili da si ponudila neku kompenzaciju..dogovor...kao sto je vidim i dalje nudis?
2013 02 13
(i pričate o cijeni, kao da sam tražila 1300kn..našla sam na njuškalu isto polovne za 600kn..i to vas nije briga tko će kakve cijene imati..da li će cipele koštati 10000kn ili 10kn) -ovo bolje da ne komentiram..Rekla sam uglavnom sve kroz prijasnje postove i kod tog stojim.
2013 02 13
Ja sam čizme kupila u Pitarellu za 500 kn.... mjesec dana nošenja i - bye - bye - ne mogu se ni popraviti :'( [:place] bačeni novac ........ i to velika svota novca je bila u pitanju :/ Aaaaaaaaaah, ma ni čizme više nisu kao što su nekada bile... Žao mi je ovo reći, ali ovdje ima predivnih cipelica, čizama... samo što se ne usudim kupiti....
2013 02 13
SVI koji ovdje prodajemo SVJESNI smo sta prodajemo..Kad je stvar kupljena,koliko je nosena,nenosena...jel jos nosiva ili nije nosiva uopce...u to budite sigurni. Razumijem ako se nekom slucajno potkradne propust-tipa sitna rupice na majic i sl...ali bitno je u skladu s tim svoju pogresku ljudski priznati i pokusati ispraviti...Negativna KUPCU(nakon svega) nije nikako OK
2013 02 13
Eh,Pitarello,Pitarello :D Kaj od njih ocekivati,isto ko i od Roberta... Ja sam svoje NOVE marte,placene 1100 kn prodala za 400.
2013 02 13
Prvi i zadnji put. Rađe ću kupovati kod kineza, primjer, za 4 x manje cijenu mada će mi trajati koliko i ono plačeno za 500 -.-' Uostalom - via Kopar ;)))))
2013 02 13
A to je tak ionak sve made i China,isti škart. Sto se tice kupovanja obuce ovdje-da ne ispadne da udaram drvljem i kamenjem na curu koja ih je prodala(makar bi ja na njenom mjestu skroz drukcije postupila)-u Borovu recimo ima super cipelica i sad su na snizenjima.Na tih 130 kn ustedis i dodas jos malo i znas da imas cipele koje ce ti trajati.Navela sam Borovo jer podrzavam Hrvatske proizvode. Isto tako svako malo naidem na cipelice iz Roberta i sl s cijenama preko 100 kn,a sad ih jos uvijek ima u trgovinama(nije se skroz rasprodalo) po cijeni od 39. O ebay preprodajama da ne pricam,cim vidim da netko stavi sliku s kineskinjom s bolesnom cifrom,muka mi je.
2013 02 13
cinjenica je da smo izlincovale zensku ko da je podvalila nesto, a to je li znala da ce se raspasti = degu nakon ovog svega bi meni bilo dosta i maknula bih temu i negativnu pa ostavila samo neutralnu... a sto se tice onog mog primjera i gunđanja: sry, adminka, vjerojatno si prvo isla brisat teme pa nisi stigla vidjet poruku, tj ja se nadam. kakogod (omiljena postapalica), ak joj vec ne daju pomocnika, na njezinom bih mjestu povjerila svoju sifru pouzdanoj osobi da pravi red dok mene nema. nekom tko bi to htioraditi za nju, npr mladjoj sestri il tako nekomu...
2013 02 13
OK,sve to stoji..ali hrđavi čavli su mi ipak malo previse i za "polovnu robu"..sorry al nemre se reci da nije znala..i da nije bilo za ocekivat da ce se svaki tren raspast.
2013 02 13
pa i marke su pretezito od kineza... takodjer, upitno je je li original. opcenito govorim. "hahahahahahahaha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ISUSE moj dragi daj me kresni ciglom u celo i nemoj promasiti"- tebe su napali zbog cijene i broja onih šuza, jel? zato ovo valjda preosobno shvacas. chill-chill
2013 02 13
Borovo je original i nije od Kineza..Rucni rad Hrvatskih radnika :) Živio rad naroda!!
2013 02 13
@branka: nisam vidjela taj oglas, ali citala nest o tomu i vjerujem da si se samo nasalila. meni isto vele da sam na ko zna kojim opijatima ak se malo nasalim samo. neke cure, koje nemaju smisla za bedast humor *:o)
2013 02 13
ok, nisam mislila na borovo, nego na strane marke. normalno da se nase stvari ne rade u kini.
2013 02 13
1 2 ... 4 5 6 7