Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krivo tagiranje -.-

Sta god upisem u trazilicu izbaci mi se nesto sasvim deseto, poludit cu od toga. Sve je u totalnom kaosu. Ionako necu otvorit to krivo tagirano kad to nije ono sto sam prvotno trazila! Nemojte to radiiiit! Vjerujem da nisam jedina koju to smeta? Sta mozemo poduzet da se to sto prije obustavi? Prijavljujem tu i tamo kad vidim, ali cini mi se da od toga nema neke prevelike koristi [:ljut]
2014 09 26
đaba ti živciranje uvijek će ljudi krivo tagirati. to bi se jedino moglo kontrolirati da administrator pregleda svaki oglas i da ga odobri ili ne al čisto sumnjam da će tak šta proć pod prijedlog. time is money [:sramezljiv]
2014 09 26
jedino da se zainatimo pa šaljemo svakoj curi poruku, što više nas, pa im možda dosadi i maknu krive tagove. stvarno mi dođe da se idem svakoj javit ali znam da ne bi niš postigla
2014 09 26
I mene uhvati neobuzdana zelja za javljanjem u vezi toga, ali s druge strane znam da su svjesno to radile i da nece maknuti zato sta sam im ja tako rekla [:smije] [:frustriran]
2014 09 26
da, ali da malo pokažemo zube [:smije] ah znam, puste želje.. ali neki put skužiš kako i pojedinac može puno postići ako odluči nekidan ona priča o ženi koja je izborila da si može doplaćivati lijekove ako joj zamjenski ne odgovaraju... uspjela je protiv sustava, a mi se ne možemo izboriti sa bezobraznim ljudima koji nam serviraju svoje proizvode gdje treba i gdje ne treba i ometaju nam potragu za krpicama [:smije]
2014 09 26
Bas mi je drago da se pokrenula ova tema jer je stvarno iritantno da nista ne mogu naci zbog krivog tagiranja. A o fejkovima da ne pricam. Mislim da bi administratori se trebali vise ukljuciti jer je jako nepregledno i ne znam za vas ali ja brzo odustanem od potrage.
2014 09 26
Upišem u tražilicu JAKNA, filtriram veličinu 38 i izbaci mi cipele
2022 04 28
Pozdrav Upisala sam u tražilicu Asos i izbacilo mi Zara haljinu, tagovi i Mango i Asos
2022 09 21