Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

ima li negdje kuhinja na akciji

čula sam da se može jako povoljno naći kuhinju sa gratis aparatima, pošto sređujemo novi stan a imamo neke drljave kuhinjske elemente i nemamo aparate bilo bi super kad bismo mogli upecati sve skupa povoljno. jeste li vidjele u skorije vrijeme nešto takvo na akciji?gdje?i koje su cijene otprilike?
2014 10 01
U Mobelixu znaju imati super akcije. [:smijesi]
2014 10 01
U Emmezeti ima za otprilike 8-9000kn,s aparatima..:)
2014 10 01
Green, tako jeftino?! [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Koji i čiji budu aparati? [:smijesi]
2014 10 01
Ne sjećam se detalja više,to smo mi prije koji mjesec gledali,kuhinjice taman za stan s osnovnim aparatima(ploča,rerna,hladnjak,napa..),bilo je i sa nekim žnj markama,a bilo je i sa Gorenje i sl.:)
2014 10 01
U Mobelixu su isto takve otprilike cijene ali kuhinja je dugačka maksimalno 1,5-2 m.
2014 10 01
Po meni je to na akcijama jako lose kvalitete I najcesce su to izložbene kuhinje koje su vec u salonu dotrajale. Mi nismo imali novaca za ne znam kakvu kuhinju I onda smo je sami nacrtali izmjerili I dali rezat ploce. Aparate smo kupili na njuskalu prakticki nekoristene marke ariston. Sveukupno smo na L kuhinju s aparatima potrosili tis eura a kvalitetnija je od onih po ducanima od 12tis
2014 10 01
Nestade mi post. [:sokiran] Uglavnom, nije da mi treba kuhinja, nego čisto informativno me zanimalo gdje se tako povoljno može naći. [:smijesi]
2014 10 01
A mene zanima gdje bi se mogle naći (Karlovac, Zagreb) povoljne kupaonske pločice? Niš mi se ne sviđa :( Treba mi tak do 80 kn po kvadratu.
2014 10 01
mi smo kupili pločice u pevecu-79,99 [:smije] jako smo zadovoljni baš su kvalitetne i lijepe, isto smo sve obišli i zaključili da je u pevecu najbolji izbor.
2014 10 01
U Našicama su kuhinje bile na 60% zbog zatvaranja. Eeee da si koji dan prije objavila. Mislim da je sad već poharano [:hihot]
2014 10 01
Hvala :) Bila sam i ja u pevecu i našla sam par kombinacija koje dolaze u obzir. Gdje god sam bila su ili skupe ili mi se ne sviđaju tak da mi se čini da ću na kraju u pevecu
2014 10 01
e šteta baš da nisam ranije znala za našice.. [:place]
2014 10 02
ja sam uzela u lesnini, izlozbeni primjerak, sa aparatima (sudoper, hladnjak, ploča, štednjak i napa) 7000kn
2014 12 08