Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Izrađujete, stvarate, kreirate.... ? podjelite to s nama :)

> IvanaGazdek: > Da li nekoga zanimaju salvete? mene :|
2016 08 27
drage moje... ja sam evo tek novopecena ovdje.... na mom profilu su uglavnom slike nakita i tutu haljinica koje izradujem... pa bih vam htjela reci ako kome treba drvene decoupage kutije za djevojcice(za pohranu stvarcica za kosu i njihovog nakita) slobodno me kontaktirajte pa vam posaljem slike.... radim na sve disney likove... minnie,frozen elsa ,barbie ,hello kitty, doktorica plisko...uglavnom sve....
2016 09 17
Kod mene isto ima svačeg novog, zavirite kod mene www.facebook.com/ArtByTereza Članica sam udruge umjetnika ULIPUD :)
2016 10 19
ovo je samo par slikica....baš me znaima feedback, kako vam se sviđa, što mislite, što biste promjenile i tako to..:) <3
2016 10 21
> Funkgirl: > ovo je samo par slikica....baš me znaima feedback, kako vam se sviđa, što mislite, što biste promjenile i tako to..:) <3 ajme super! ideja je odlična, a ove božićne su mi skroz simpa! cure, svaka čast <3 :")
2016 10 21
> marmil25: > > Funkgirl: > > ovo je samo par slikica....baš me znaima feedback, kako vam se sviđa, što mislite, što biste promjenile i tako to..:) <3 > ajme super! ideja je odlična, a ove božićne su mi skroz simpa! cure, svaka čast <3 :") E pa hvalaaa :) drago mi!!! :***
2016 10 22
Bokic curke... Evo j izracujem na sivacoj mašini.... Evo sd će božić, pa će cizmice, inače pregače, kute... Imam čak i izradu odjeće ali to striktno po narudžbi jer materijala baš i nemam tek sam počela sa svime pa dok se ne pokrene pošteno će biti ovoko ja ću na svome profilu objavljivati radove. Pa ako vam se što svidi svakako me kontaktirajte... Puno vam hvala na pažnji. 😘😍😄
2016 10 30
Bavim se izradom hvataca snova :D
2016 11 09
Na mom profilu možete pronaći različite stvari ručne izrade. Ako tražite praktičan poklon za nekoga ili želite razveseliti sebe😊..... Slobodno zavirite.
2016 11 09
curke, trazim neki originalni poklon za prijateljicin 18 rod, da napomenem ne voli nakit, sportski je tip :) ako ima koja nek se javii
2016 11 14
IMAŠ ZLATNE RUKE <3
2016 11 22
Kod mene na profilu mozete naci handmade nausnice a radim i prirodnu kozmetiku po narudzbi- meleme, kreme, peelingle, dezice, paste za zube, šampone...
2016 12 07
Pozdrav svima ... Izrađujem revere za vjenčanja po super povoljnim cijenama ukoliko nekome treba slobodno me kontaktirajte... Pa onda šaljem slike....
2016 12 19
Zavirite na moju stranicu, pokloni za sve prilike: krštenja, rođendani, pričesti, krizme, vjenčanja.. Blagdanski asortiman itd :) www.facebook.com/ArtByTereza
2017 02 10
I ja imam divne rukavice bez prstiju, šarene i jedinstvene, pristaju uz sve kombinacije! Zavirite <3
2017 02 17
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 55