Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ja ne vjerujem,zaista!!!

Valjda sam do sada imala sreće pa još nisam prevarena, da mi se to desi vjerojatno bi ludila po kući a forum se puno promjenio - ne nabolje u zadnjih 6 mjeseci od kad sam ja na krpicama. Često kupujem na netu i imam svoja neka pravila, najbitnije mi je ako nekom pošaljem poruku preko tjedna jer bi kupila ili mi treba još info. oćekujem odgovor u roku od maks. 36 sati ako odgovora nema to mi je znak da prodavač možda i nije tako ozbiljan. Npr. zanima sad neka haljina i pitam koja veličina a odgovora još nema a to je bilo u pon. sad i da mi odgovori i ponudi jeftinije ja je uzet neću jer mi ta osoba već u samom startu nije ostavila dobar dojam otpišem je kao neodgovornu. Mislim da danas jedini izgovor koji bi upalio za bilo kakvo ne odgovaranje na poruke je: sorry nije mi se dalo. Meni je baš zabavno na krpicama i baš se ne živciram prije je da se jako dobro nasmijem jer svašta se ovdje vidi i čuje
2013 02 21
I novima treba dati priliku da se dokažu jer prevarit može samo jednom to se brzo ovdje pročuje i ta neće više prodat.
2013 02 21
1 2