Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Autizam-cjepivo-POTVRFJENO

problem je što ljudima doktori usade u glavu da je nešto zdravo,a nitko se ne pita zašto je farmaceutska industrija najbogatija industrija?! koliko oni plaćaju doktorima da nas truju?? i doktori znaju da nas truju, pa neće to priznati....moja doktorica bježi od mene kad me vidi jer zna što mi je sve prepisala. Kada joj napomenem nešto, prelazi na drugu temu..testirajte si malo doktore..ostat će izbezumljeni
2014 11 12
na sreću idem doktoru rijetko pa me ne truju ničim (a bome sam primila sva cjepiva) [:sokiran]
2014 11 12
Joj nemojte širiti dezinformacije i pričati nešto što nije znanstveno dokazano. [:place] Evo ja sam budući defektolog pa ne pričam gluposti. Istraživanja su dokazala da autizam ne uzrokuje cjepivo. Cjepivo može biti triger, odnosno ono što može aktivirati gen odgovaran za autizam. Ali to znači da je to već u djetetu. Triger može biti gripa, povišena temparatura, nekakakav stresan događaj, uglavnom puno toga. Još uvijek se ne zna zašto autizam nastaje, ali da je cjepivo uzrok je velika glupost. Kad istraživanja dokažu, onda vjerujte u to. Nešto što se piše na indeksu i sličnim portalima nije vjerodostojno. Naravno da su neka cjepiva nepotrebna ali to odlučite vi kao roditelji u dogovoru s pedijatrom. Što se tiče autista nisu svi isti i nemojte odustajati zbog bilo kakve dijagnoze. Doživjela sam takve prekrasne promjene kod djece, gledajte dobre strane svog djeteta a ne loše.
2014 11 12
Moram ovo komentirat Anchy, poznata defektologica na Erfu cjeli studij je na temu toga napravila.Zakljucak je da izaziva autizam.Svoju djecu nije dala cjepiti.Ja sam i genetske pretrage sa djetetom napravila i sve je čisto. Nemoj tvrditi i govoriti da je to glupost. Informiraj se malo bolje
2014 11 13
nakon 20 godina trovanja lijekovima, odlučila sam reći dosta i odjednom me nijedan doktor ne može smisliti...već neko vrijeme proučavam sve to oko cjepiva, i drugih metoda liječenja.
2014 11 13
Pa naravno njima je u interesu da se to koristi.Milijarde se zgrcu, a mi sitni ljudi poslije ispaštamo. Nije da ja ttražim neku vrstu utjehe za nas je kasno, al nek se buduće mame informiraju i zaštite svoju djecu.
2014 11 13
Al sta to nam vrijedi [:vrti] [:vrti] odgovorni neće nikad priznat, puno ih je koji poput nojeva zabiju glave u pijesak. [:vrti] Ima sretnika koje je to za obišlo , a naše priče nemaju sretan završetak.
2014 11 13
ne vrijedi mi za mene, ali krvavo ću se boriti da se moje dijete ne cijepi!! jer imam dokaze koji potvrđuju da je cjepivo štetno. [:frustriran] [:ljut]
2014 11 13
Samo tako , zauzmi se za svoje najmilije, poslije nema natrag [:tuzan] Da sam ja znala i da me se upozorilo ,možda bi i moja priča bila drugačija [:tuzan]
2014 11 13
Ivanamia a koja je to profesorica? Jako sam se ja dobro informirala i znam što smo učili i što su nam rekli profesori i drugi defektolozi. Kao što sam već rekla cjepivo može biti triger ali nigdje nije dokazano da to uzrokuje autizam. Što bi mi onda rekli za djecu koja imaju autizam a nisu cijepljeni? Kako su oni dobili? Ja Vas razumijem i razumijem kako je teško nositi se s takvom dijagnozom. Pogotovo što djeca s autizmom mogu biti djeca tipičnog razvoja i samo se odjednom promijeniti, Shvaćam da je to šok. Ali ako Vas ikako mogu utješiti i reći Vam da ne gledate tu dijagnozu već ono što Vaše dijete može. Moguće je puno toga popraviti uz kvalitetno poticanje.
2014 11 13
Obično bude nasljedno baš cisti autizam.Ja zivim sa tim i sa puno sam stručnjaka sam komunicirala, a sta ti profesori su alfa i omega? Kao i pedijatri koji ne znaju prepoznati prve simptome .Moja pedijatrica bi cekala do njene 4 [:vrti] Toliko o stručnosti, da nisam sama vukla doktore za rukav nebi ni jednu riječ progovorila.Ako vas zanima logopedica na Erfu raspitajte se , neću njeno ime iznosit.Divna žena i stručnjak na mjestu.
2014 11 13
Tu završava za mene sve, stručnjaka mi puna kapa [:vrti] Puno teorije ,djela vrlo malo.Cast izuzecima.I meni je sad svejedno bilo cjepivo ili Bog.Nosim se sa tim i nedao Bog nikom da osjeti to.
2014 11 13
Ja nisam budući defektolog ( to zvanje ne postoji već 15 godina!), već sadašnji odn. rehabilitator. Bavim se s djecom s autizmom. Dok sam studirala, gledala sam ljude koji nisu cijepili svoju djecu kao čudake, buntovnike bez razloga. Ipak i knjige i istraživanja financiraju moćnici. Kada sam došla u kontakt s djecom s autizmom (koja nisu sva cijepljena u Hr) čiji su roditelji proveli istraživanja a neki vode izvan Hr i sporove (neki ih i dobili) shvatila sam što je je cijepljenje. Na simpoziju u 5,6 mj. o istraživanju mozga (pitaj Anchy prof. Škrinjar) iznesen je podatak da je 9 od 10 djece autizam dobilo upravo zbog cijepljenja. Na moje pitanje, zašto se djeca još uvijek cijepe protiv svega (nisam pristaša općeg necijepljenja, ali cijepljenje protiv svega....) bio je odgovor da je još uvijek manja šteta da određeni postotak dobije autizam, nego da nam se vrate bolesti koje bi utjecale na svjetsku populaciju. Kao budući roditelj koji je mjesecima proučavao i čitao tekstove (na stranoj literaturi više-treba si dati truda), naišla sam na razna svjedočanstva i smrzla se (cp, autizam, alergije, PRP.....). Ali u našoj državi ne slagati se s većinom je ubojstvo. Svaki čovjek je jedinka za tebe. Na nekoga će to utjecati na nekoga ne. Donekle bi se to dalo spriječiti tako da svako dijete ide na detaljan pregled prije cijepljenja (količina olova, žive i sl). Ali...to je preskupo i neisplativo. Kao buduća majka u panici sam...svatko tko ima dijete s autizmom i ima još jedno dijete poslije bori se sa sustavom (ne želi cijepiti drugo dijete). Za kraj...sve to lijepo zvuči (gledati na dječje prednosti a ne nedostatke), ali biti roditelj u Hr koji ne ulazi u prosjek, dobivati premalu pomoć, bez rane intervencije (postoji samo na papiru), čekanje godinama na dijagnostiku (Samo vidjeti što se dešava s asistentima u nastavi)...Nažalost, država nam nameće cijepivo a ne preuzima nikakvu odgovornost kada stvari krenu po zlu!!
2014 11 13
Anchi (a i mogu i drugi) preporučam knjigu "Dječak koji je volio prozore". Priču o majci i njezinoj borbi za svoje dijete ali i o tome što je to kašnjenje u razvoju uzrokovalo (obratiti pozornost na to) [:poljubac]
2014 11 13
Hvala vam Liralira na ovom.Vidi se da ste u svom poslu potpuno, ja nisam stručnjak ali kao roditelj mogu samo reći prozivljeno.U pravu ste od početka do kraja.
2014 11 13