Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ima li tko iz Kaštela??

Drage dame, žene, majke i kraljice [:zaljubljen] Zamolila bih za pomoć; radim jedan poslic u agenciji za istrazivanje tržišta pa se uskoro sprema fokus grup! Za tu fokus grupu trebamo:: - muške/zenske osobe koje imaju prebivalište na području Kaštela - od 25 do 70 godina - ispitanici koji odrade anketu dobivaju poklon bon od 150 kn (obicno bude u supermarketima i slicno) - znaci ima poklon za sve [:zaljubljen] Koja tema će biti za fokus grupu - to ne znam, to će vam reci stručna osoba koja vodi fokus grupu; oni nema ne žele to reci unaprijed da ne bi bilo prevara! Znaci, procedura ide ovako: - ja vas prijavim, a sefica vas nazove i kaze koja je tema ankete - ako vam je tema odbojna - kazete da ne želite prisustvovati - ona će vam ispričati sve sta i kako - ankete se provode uživo (opet / da ne bi bilo muljanja), obicno bude ovako:: ispitanici sjede u nekoj prostoriji i popunjavaju anketu doticne teme; kad je gotovo - dobiju poklon bon od 150 kn (znaci ne morate ni kopati ni orati) Ako je tko zainteresiran, molim da mi se javi u inbox [:zaljubljen]
2013 02 22