Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Osjećate li se kao da dolazi Božić?

Osjećate li u sebi duh Božića ili je" magla svuda oko nas" zavladala i Vama? Mislite li da je ranijih godina taj duh bio prisutniji ili je on jednako prisutan danas kao i tada. Koja je kriza trenutno veća , materijalna ili kriza duha? Ako nije tema preozbiljna, uključite se... [:zaljubljen] [:hihot] [:poljubac]
2014 12 03
Ja pjevam božićne pjesme već 2 mjeseca [:kesi] [:kesi] nemogu dočekat [:zaljubljen] brojim sate [:smijesi]
2014 12 03
super [:smijesi]
2014 12 03
I mene je već obuzela Božična čarolija [:zaljubljen] jedva čekam!
2014 12 03
cure , a koje vam se sviđaju božične pjesme? [:zaljubljen]
2014 12 03
Joj da, [:zaljubljen] ali mi je bilo najljepše dok smo išli u osnovnu školu. Tad su bili praznici duuuuži [:kesi] Sa puuuuno snijega [:hihot] i to je bilo baš posebno. I danas je ali nije kao tad [:smijesi]
2014 12 03
Uopce se ne osjecam niti se radujem....ljudi su depresivni, nemaju novca ni za osnovno a kamo li za poklone i sitnice s kojima bi usrecili bliznje..iskreno se ne radujem jer ne vidim smisao u pretjerivanju.. Bozic je prije imao sasvim drukciju konotaciju.. Sada je to marketinski trik kojim se zaluduju mase i potice masovna potrosnja novaca koje nemamo kako bismo se dokazali pred ljudima do kojih nam nije stalo...:/ ipak nije sve tako crno.. Uvijek se nade neka sitnica koja nas usreci ili pak osoba :-)
2014 12 03
već 6 godina Božić nije kakav treba bit, osim neimaštine fale neki ljudi, al' guralo se nekako. Sad više ne ide. Jedva čekam da prođu svi ti blagdani jer smo onda svi bili zajedno, veselili se i družili, toga odavno više nema. Ovako samo gledam ostatak svoje prije ogromne rodbine i u svim tim očima vidim samo tugu. [:tuzan]
2014 12 03
Christmas Is All Around iz odličnog filma Love Actually ..
2014 12 03
Ne , uopće nemam feeling i to već odavno. Preciznije ,od prošlog stoljeća [:hihot]
2014 12 03
sweetthings da, duh Božića je u...tvojoj zadnjoj rečenici... Uvijek se nade neka sitnica koja nas usreci ili pak osoba :-) ... a drage cure koje se vesele snijegu , odmoru, kolačima .....pjesmama isto su u duši u božičnom ozračju... [:poljubac]
2014 12 03
Nisam vjernik, ali nekad davno davno, u jednoj dalekoj zemlji, Božić je bio rođenje Kristovo + obiteljski trenuci. Pokoja sitnica pod bor. Sad je to konzumerističko/medijsko ludilo koje svake godine počinje sve ranije. A jedina je poanta potrošnja. End of story. P.S. Božićne pjesmice? Ako želite da priznam sve grijehe koje nisam počinio, samo mi puštajte "Last Christmas" i "Božić dolazi".
2014 12 03
Ja jednostavno obožavam Božić, slušanje jednih te istih pjesmica, pečenje kolača, kićenje bora, zamatanje poklona... [:zaljubljen] [:zaljubljen] Bez obzira kako bilo, uvijek se potrudim nešto uštedjeti i svojim najdražima kupiti sitnicu, zato jer volim vidjeti osmijeh na njihovim licima. [:smijesi] [:zaljubljen] Taj Božićni duh je u meni od kad sam bila klinka i vjerujem da će ostati i kad budem bakica. [:hihot] [:zaljubljen]
2014 12 03
....ove će godine biti puno manje konzumerističkog ludila...koliko ja mislim , jer inače neće biti za mnoge kriza samo u siječnju ,nego cijelu prvu polovinu godine [:sokiran] [:hihot] I da, Chris, hvala ti puno što si se javio...jako lijepo, uopće ne moraš priznati svoje grijehe, nego samo reći svoje muško mišljenje...i zato ti šaljem [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] mjačinskih, dakako [:hihot]
2014 12 03
Božić je onakav kakvog si sami napravite.Ne morate juriti po trgovačkim centrima da kupite bezobrazno skupe poklone,napravite ih doma,uložite u njih svoje vrijeme i ljubav,budite,nasmijani,raspjevani i sretni,pa će vam takav biti i Božić!
2014 12 03
1 2 3 4