Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

OPREZ - njuskalo

vec godinama isti operiraju po njuskalu i kradu ljudima novce, najjaci su u kategoriji manjih automobila koji se kod nas najvise prodaju. prepoznat cete ih po tome sto nikad nemaju kontakt telefon a cijena auta je u prosjeku 30% manja od realne. sto je najgore ljudi masovno nasjedaju i placaju kaparu, naravno da od auta nema ni A. evo primjera odgovora na mail (i moj odgovor njima [:hihot] ) Date: Thu, 4 Dec 2014 04:09:12 +0200 From: [email protected] To: Subject: Re: Upit s Njuškala za oglas Suzuki SX4 1,9 GS ESP ############### HITNO ############## Automobil je u veoma dobrom stanju, nema tehničkih problema, korozije ni ogrebotina. Kupio sam ga u Hrvatskoj jer sam tamo radio do prije 2 sedmice i morao sam se vratiti doma u Birmingham, Uk. Kada sam trebao registrirati auto ovdje, shvatio sam da je jako skupo i osobito da je teško voziti auto sa volanom na lijevoj strani ovde u Engleskoj tako da sam primoran da ovaj prodam i kupim nov, već registriran ovdje. Auto je registriran u Hrvatskoj i ima hrvatske tablice. Ako niste u mogućnosti da ga doterate, biće mi drago da ja oragniziram dostavu i platim troškove isporuke. Mogu isporučiti auto u bilo koji grad u Hrvatskoj i dobićete 5 dana probe da se odlučite želite li ga kupiti ili ne Možete mi se obratiti putem elektronske pošte ukoliko imate bilo kakvih upita. Hvala! On 12/3/2014 10:16 PM, ivana (neregistrirani korisnik) wrote: Postovsni, moze li br mobitela za kontakt u vezi auta? Pošiljatelj: ivana (neregistrirani korisnik) Oglas: Suzuki SX4 1,9 GS ESP ############### HITNO ############## -- Alicia Sheppard
2014 12 04
moj odgovor: Nema problema, doci cemo kroz dva dana u Birmingham po njega jedino mislim da je cijena od 4000 premala pa cemo ponijeti 6000, je li to u redu?
2014 12 04
Svi iz UK su ludi da rade kod nas [:hihot]
2014 12 04
baš si me nasmijla svojim odgovorom, znači ti preporućaš da se na Njuškalo daje boj mobitela....a što ako se na tebe namjeri neki ...zvrnut tip... [:hihot] [:sramezljiv]
2014 12 04
..evo i moj primjer sa njuškala: Sarah Ramona 08:53 (prije 23 sata) prima ja Pozdrav hvala za odgovor,želim vam da poslati stavku sestrične u Africi preko Hrvatske poštom Ja ću platiti za otpremu i troškova dostave je samo 320 kuna Samo mi pošaljite svoje bankovne podatke za isplatu......Ja bi to poslao sam ali sam raditi s vojskom u Švicarskoj nemamo vremena za to ovdje mi smo uvijek zauzet ugoditi pomoć mene vanjska strana Hello thanks for the response, i want you to send the item to my cousin in Africa via Croatia post i will pay for the shipping and the shipping cost is only 320 HRK just send me your bank details for payment...i would have send it myself but i work with the army in Switzerland we don't have time to do that here we are always busy please help me out ..najbolje da mu dam broj računa..kakve koristi može imati od toga?? [:sokiran]
2014 12 04
ako prodajes auto, da, mislim ne radi se o krpici od 20 kuna nego o autu. a te freakove koji zovu lako rijesim [:smije] nemam takta za psihopate [:smije] ovaj je iz UK, prosli je bio "grk"
2014 12 04
Samo ga trazite broj police osiguranja pod kojim je bilo osigurano u RH i broj tablica da provjerite u MUP i nece vam se sigurno vise javljati ako su prevaranti [:smijesi]
2014 12 04
emili, moj ima bolji gugl translate, tvog ne kuzim [:hihot]
2014 12 04
ma necu ga nista traziti, ovu sprancu istu salje uvijek a moj otac redovno meni dodje s ovakvim oglasima i vice pisi mu pisiii ocu auto [:hihot] jamadu, jedno je kad prodajes krpice a drugo stan/auto. mislim ko bi kupio auto da se ne cuje s vlasnikom telefonski?
2014 12 04
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:kesi]
2014 12 04
sta je najgore, znam osobno obitelj koja je ovome nasjela. posalju podatke za uplatu odredjenog dijela cijene (tad je bilo oko 2000e za hondu) kao da se plate troskovi bla bla. ljudi su naivni, ko zna koliko i je tako bez love ostalo
2014 12 04
Ja bih u slučaju koji sam napisala svakako otišla tamo i provjerila sve od MUP-a,porezne pa nadalje.Kao što sam navela čovjek je odgovorio na lošem hrvatskom,ali bio je vikend ništa ne radi nemam koga pitati i put pod noge Hrelić i kupili smo skuplji,ali sigurniji auto..
2014 12 04
ovi imaju jos jedno swifta u ponudi, izgleda ko s reklame a cijena smijesna, ista stvar, random slova za korisnicko ime, nema broja. da imam vremena isla bi oglas po oglas prijavljivati ih ali nece pomoci jer ce oni samo nastancati nove. ne kuzim kako njuskalo nema nekoga ko kontrolira takve oglase, ovo je toliko ocita prevara da jedino moj krajnje naivni otac moze nasjesti
2014 12 04
srebrni i crveni su tada bili u ponudi i oba na moru dovezena iz xy zemlje..
2014 12 04
i onda meni kaze da sam dosadna kad istrazim sve do detalja o autu kojeg on kupuje, jer malo malo mijenja auto a kako je smotan s netom, ja sam ta koja trazi i filtrira ovakve bisere. on je vec bio sinoc jednom nogom na putu u Zadar a auto ne da nije u Zadru nego uopce ne postoji [:ljut]
2014 12 04
1 2