Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Spolni hormoni

Molim vas ako mi možete reći gdje se mogu vaditi spolni hormoni i koliko se dugo čeka? Znam da se može ići u VInogradsku bolnicu, ali zanima me može li se i negdje drugdje to obaviti? Privatno bi me koštalo preskupo. Hvala unaprijed svima. [:smijesi]
2014 12 13
Petrova, Dugo se ceka samo vadenje, ja sam se narucla u 11 mj. Za vadenje tek u 5 mj. I nemoj Se dati vozati, neka ti tocno kazu kada da dodes jer 21. Dan od pocetka menstruacije, je najbolji jer se svi hormoni tada vide.
2014 12 13
Meni su neredovite, tako da kod mene to ne vrijedi pravilo s obzirom da mi ne dolazi na vrijeme. :-( A joj, pa što se pola godine čeka. Majko mila. [:boji]
2014 12 13
ja nisam morala čekati...došla sam s uputnicom,ležala dva sata s braunilom i izvadili su mi nakon toga krv,čeka se jedino nalaz mjesec i nešto...
2014 12 13
AMALY31LE - gdje si ti išla, Zašto si ležala dva sata s branilom, zbog čega se to tak radi?
2014 12 13
ja sam isla na rebro, isto sat vremena s iglom u ruci moras lezati i onda tek vade.. ne znam vise kolko sam cekala na to. isto su mi neredovite, mislim da sam im morala javiti kada mi pada taj neki dan u ciklusu kad se mora vaditi i odma su me taj daj stavili
2014 12 13
Ja sam išla ovaj tjedan u Vuk Vrhovec. S uputnicom se naručiš za iduću menstruaciju,ja sam trebala doć od 2.-5.dana ciklusa. Trajalo je kao i obično vađenje krvi,osim što je dosta veća količina,al ja sam imala više pretraga.
2014 12 13
I da,nalaz je za dva tjedna.
2014 12 13
Ako možeš platiti tu pretragu kod privatnika i dobiti nalaze istoga dana do 18 sati - to će te koštati cca 600 kn u Medicinsko-biološkom laboratoriju Marija Radetić, Knežija, R. Bićanića 3. Dođeš ujutro do 9 h bez prethodne najave i jednim vađenjem krvi riješiš stvar za 5 minuta. Isto kao i kod MB laboratorija Breyer.
2014 12 13
Imam 7 stavki na uputnici za vađenje. [:smije] [:smije] manna0405 - čitala sam za taj Vuk Vrhovec; to je bolnica Merkur jel tako? Problem je što su meni neredovite i badava se ja naručila za iduću menstruaciju, kad ne znam kad će doći. Uostalom, meni ginekolog nije rekao da trebam doći određeni dan ciklusa, to je jako bitno koliko vidim, nisam upućena stvarno.
2014 12 13
To je u sklopu Merkura,ali odvojena zgrada,sa stražnje strane. I ja sam zadnjih mjeseci neredovita,to i je jedan od razloga odlaska na pretrage. I imala sam na dvije uputnice gomilu traženih stavki. No na uputnici je pisalo 2-5 dan. No,ženske su stvarno ljubazne i nisi jedina koja ne može sa sigurnošću znati točan dan no barem otprilike ti daju termin,pa kad dobiješ dođeš u toku ciklusa. Pokušaj,no ne telefonski nego osobno na šalteru.
2014 12 14