Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

pitanje za zene koje su u vezi ili braku?

Nedavno sam bila na kavi sa krugom zenskih prijateljica i bila je jedna od tema kako gledate i jeli imate problema ako vam muz ili momak gleda stranice za odrasle ? Jedna mi se prijateljica pozalila da joj muz cesto to gleda i da jako malo soavaju u zadnje vrijeme. Ove druge govore da im to ne smeta a jedna je rekla da joj muz to uopce ne gleda. Sad posto sam danas isla malo vidit o tome i na forumu nasla neke slicne teme Bas me zanima kako krpicarke gledaju na to i Jel ima to kod vas? Inace sam nova clanica mojih krpica Nadam se da cete zaviriti kod mene kad stavim robicu [:poljubac] [:smijesi] [:smijesi]
2014 12 18
nek gleda..sta sad..ne branim mu..dapace, pridruzim se [:smije] [:smije]
2014 12 18
Ja se okrenem za dobrim komadom bilo da je žena ili muškarac (iako sam zadnjeg zgodnog muškarca vidjela ima možda 10 godina hihihi) .Muž to ipak malo diskretnije radi od mene ali nema šanse da se ljutim,dapače..u braku smo evo 16-ta godina.... [:hihot] [:poljubac]
2014 12 18
ma meni ne smeta to uopće, to je normalno dapače. Ali druga je stvar to sto kazes da u zadnje vrijeme ne spavaju često, to svašta može značiti hmm [:smijesi]
2014 12 18
oči služe za gledanje [:smije] [:smije]
2014 12 18
ja bi pomogla 'gledati' [:smije]
2014 12 18
ma jao, pa to je normalno [:smije] barem meni, ne smeta mi ni malo [:smije]
2014 12 18
Baš sam se pitala kad će opet neka tema o sexu sa netom izmišljenog profila [:pospan] [:pospan] [:pospan]
2014 12 18
Ha, ha, imaš pravo gitadevi! [:smije]
2014 12 19
Naravo da svakoj normalnoj ženi to smeta :) Žene, ispunjavajte svoje obaveze prema muškarcima a ako ne možete iz nekog razloga na muškarcu je da vas voli, čeka i razumije inače noga u dupence i baj baj mili ;) #chickrules <3 [:poljubac]
2015 01 15
Muž i ja skupa gledamo, nekad od djeteta niti ne stigneš misliti na seks i zato super što na iskonu imaju programe za odrasle, škicnemo mi to ponekad i odmah dobijemo ideju i volju za maženje [:smije] [:zaljubljen] [:hihot]
2015 01 27
To je sasvim oke. Mi gledamo zajedno
2016 03 26
> petricapetra: > nek gleda..sta sad..ne branim mu..dapace, pridruzim se [:smije] [:smije] 😂😂
2022 07 20
> Andreja121: > To je sasvim oke. Mi gledamo zajedno Kao mlađi,i mi smo to ponekad gledali zajedno u braku,dok nije bilo djece☺
2022 07 20
> likemetoo: > Nedavno sam bila na kavi sa krugom zenskih prijateljica i bila je jedna od tema kako gledate i jeli imate problema ako vam muz ili momak gleda stranice za odrasle ? > Jedna mi se prijateljica pozalila da joj muz cesto to gleda i da jako malo soavaju u zadnje vrijeme. > Ove druge govore da im to ne smeta a jedna je rekla da joj muz to uopce ne gleda. > Sad posto sam danas isla malo vidit o tome i na forumu nasla neke slicne teme > Bas me zanima kako krpicarke gledaju na to i > Jel ima to kod vas? > Inace sam nova clanica mojih krpica > Nadam se da cete zaviriti kod mene kad stavim robicu [:poljubac] [:smijesi] [:smijesi] Moj sigurno gleda,i ne smeta mi to nimalo
2022 07 20