Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Najgora domaćica ovog Božića,ja...

I znam da ste usamljeni i vjerujem da je teško, a za Božić nitko ne bi trebao biti sam pa tako niti Vi..šaljem zagrljaj [:sramezljiv]
2014 12 23
anđeli, su tu, u ljudima, goodangel...Vi ste jedan od njih, to je sigurno, kao i mnoge tu cure koje me pokušavaju, ali i uspjevaju digunuti, sjetite se ovog Božića na mene i druge drage žene u sličnim položajima i izmolite koju molitvicu ili dobru naknadu u mislima tek da nam se otvore novi vidici, da idući Božić ne djelim s vama takve,nego vesele priče... [:poljubac]
2014 12 23
idem vidjeti što bi mogla učiniti još da spasim obraz" nevaljale domaćice" ovog Božića [:hihot] [:sokiran] [:znoji] kakav epitet me krasi u očima mog divnog životnog suputnika kojeg sam voljela poput sunca, a sad želim pojeći iz tog pakla.... [:vrti] [:boji] [:frustriran]
2014 12 23
Držite se i ne dajte se gaziti draga koko [:poljubac]
2014 12 23
Jeste mu se kad usprotivili ili to sve zadrzavate u sebi.Vi ste predivna osoba zbog toga sto brinete o svima osim o sebi,ali morali bi to promjeniti.
2014 12 23
nisi najgora domaćica, samo si iscrpljena emocionalno. ignoriraj ga, njega i njegova ismijavanja. bit ćeš sretna ako sama sebi pomogneš, a počet ćeš tako da postaneš sama sebi bitna. držim fige [:smijesi]
2014 12 24
Drage moje, u ovo teško vrijeme za mene vi me držite na rukama kao anđeli,hvala vam od srca !!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 12 24
Badnjak u svađi od ranog jutra. Za svaku sitnicu, bilo mi je ponovo slabo. Najgore je što on tu moju slabost koristi za pridobivanje djece, jer bitka za naklonost djece u punom je jeku, samo što protivnici nisu izjednačeni. Ja na koljenima, a on pun zlobne snage. Dok sam u svojoj nemoći jučer pisala ovu ispovjest, on je sinu pomogao narapraviti mađaricu, filu točnije, danas kćer peće kolaće, a svi su zajendo pospremali kuću , tjerajući me sada iz svakog čoška da nešto ne upraljam ili pomaknem, I TO u kući koju sam sama kupila i otplaćujem kredit, no, da stečeno u braku, djeli se na pola. On do dječje punoljetnosti nije znao ni da postoje, o svemu sam brinula ja, čak je jedno vrijeme kćer izuzetno zlostavljao, psihički, tako da je mala oboljela od prisilnih radnji(prane ruku, ne mogućnot jedenja iz ruku)....i tu sam u njenom lječenju i podršci ključnu ulugo odigrala ja.... Da, Saki 25 nastojim mu se sprostaviti, ali kao i svaki zlostavljač on smatra da je sva krivnja moja, ne prizna niti jednu moju zaslugu,ja sam loša, za djecu nisam ništa činila, a njega ni fizički nije bilo, bio je na radu, živio tamo svoj život, a svaki drugi vikend dolazio doma da meni i djeci zagorča život...danas svega toga nije bilo, njegova je tvrdnja, on se mučio za djecu...a ja sam isto radila i digla djecu sama...bez ičije pomoći, svaka bolest, svaka obaveza sve je bilo moja zadaća, danas je sve zaboravljeno...i mene nema nigdje GOVORI..mama se plaće, želi nešto, sama ne zna što će, stalno je bolesna, pogledajte nesposobna za bilo što...njegova je priča...da imala sam u posljednjih mjesec i pol i upalu pluća i upalu bubrega, nedaj mi samo Bože da još i bez posla ostanem zbog bolesti.... Molite za mene , drage , ovog Božića,nisam onaj vjernik koji četo obilazi crkve, no, vjerujem da svako zlo bi moralo imati kraj...pa kakav god da je , čak je i moja smrt bolja nego ovakav život... [:znoji] [:vrti] [:sramezljiv]
2014 12 24
Hvala Ana..-226 1000 teško će to biti ostvarivo, ali to je jedini način za sada.... [:poljubac]
2014 12 24
i ja sam se rastala nakon 24 god. braka, ostala sa troje djece od 7, 15, i 18 god. starosti i evo danas dvoje djece zaposleno trece na putu zaposlenja - vec su odrasli. Mislim da Ti iz vlastitog iskustva mogu reci par stvari: da bi promijenila ovu situaciju moras prvo promijeniti sebe, to izmedju ostalog znaci da ce te maltrerirati i iskoristavati svi dotle dok sama to dopustis. Ne razmisljaj ni o okolini , ni o bilo kome, ovo je tvoj zivot i samo jedan i zato bas sada kad ste svi skupa kod kuce " lupi sakom o stol i reci dosta", prodaj kucu podijeli novac, kupi sebi neki stancic u kojem mozes zivjeti s majkom i gdje ti mogu doci djeca, a oni usput nemaju pravo od tebe traziti da i dalje trpis zbog njih i ako ce se sada ljutiti s vremenom ce , kada te budu vidjeli nasmijanu i sretnu , sve shvatiti _ pa nisu vise ni mali. Konkretno moja posljednja " kap koja prelije casu" je bilo kad me najmladje dijete pitalo,kad sm ga cuvala u krilu," mama, zasto se ti nikad ne smijes? "
2014 12 25
Ankica11,hvala, danas sam jako tužna, plkala sam puno, nema radosti u mom srcu iako se zbog djece držim na nivou ,koliko mogu, uz Apaurin, doduše. Svim dobrim ljudima sa ove strancie želim božičnu radost ,ispunjena srca toplinom ljudske ljubavi, vaših bližnjih s kojima blagujete vaš božični ručak. Ostanite mi zdrave , sretne i voljene,drage moje, dobri anđeli u tjelima koji bdiju zajedno sa mnom u ovoj mojoj tuzi. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2014 12 25
neka Ti Bog da snage da se izvuces iz ovoga i to sto prije jer zivot je predragocjen da bi ga tratili da nekog tko to ne zasluzuje. Zelim ti da nadjes put kojim poci i da Ti se srce i dusa ispune radoscu i srecom nakon svih tuznih dana do sada. Saljem Ti topli zagrljaj i molim Te izbaci ovo : "zbog djece" iz misli jer vjeruj mi oni puno vise mogu i razumiju nego sto mi mislimo. Samo kreni i sve ce biti dobro.
2014 12 25
1 2 3