Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Endometrioza

Zanima me jeli tko koristio ricinusove obloge za endometrijozu i imaju li učinka? [:poljubac]
2015 01 10
da ima [:smijesi] i za bolne grudi u pmsu
2015 01 10
Baš ste me razveselili s odgovorom. Koliko često ih treba stavljati? Imam velike probleme i strašne bolove, bila sam na laparaskopiji jednom ali dosta mi je više ketonala forte...ništa drugo ne pomaže.
2015 01 10
Freya vratile su ti se? I ja sam bila na larp i sad svakih nekoliko ciklusa imam uzasne bolove pa onda opet normalne bolove hehe pa opet koma... kao da se rade ciste i onda pucaju.. kakvi su to oblozi?
2015 01 10
Kod mene su bile takozvane čokoladne i one u pravilu ne mogu puknuti. Morali su mi odstraniti pola jajnika. Ali kod mene je veći problem s priraslicama i tim što mi je maternica bila zalijepljena od priraslica za crijeva. Nedavno su mi rekli da ću oet morati na laparaskopiju radi bolova jer ne vide nikakve ciste a sam endometrij se mogao začahuriti bilo gdje. Užas :(
2015 01 10
A i meni su bile.. znači iako se ne vide ciste može opet to.. ah super.. Meni su isto jedva sve počistili i tak.. Kad se sjetim koliko brige oko kontracepcije, a s takvim jajnicima i stanjem organa stvarno teško ostati trudan [:tuzan]
2015 01 10
Ja pijem vrkutu relativno redovito barem preko hladnijeg djela godine, hehe, vjerujem u čajeve..
2015 01 10
Zagi, nisam čula za taj čaj. Ima li neki naziv? Inače vjerujem u prirodu ali treba biti strpljiv i dosljedan. Znači sve smo u istom problemu :( Ako nije preosobno, imate li vi djece? Ja nemam, ali bi željela, odnosno zato i idem na tu drugu jer lap. jer mi je doktor savjetovao. Kaže da će biti lakše nakon nje oraditi na bebaču.
2015 01 10
Gdje kuite te čajeve? Možda ima i kod mog travara u Zadru, moram provjeriti.
2015 01 10
Ja pijem od Subana.. imaš u apotekama...
2015 01 10
Hvala Vam na preporukama sutra idem odmah po čajiće. A večeras na ricinusov oblog jer sam sve pripremila. Samo informativno: za oblog mi je rekao doktor koji je izveo laparaskopiju na meni pa valjda nešto i pomaže.
2015 01 10
Ah, to... [:smije] [:smije] [:smije] Stavlja se na donji dio trbuha pa... Iako bi iskreno bila radije i dlakava nego ovo što proživljavam...ali hvala bogu pa postoje depilacije [:hihot]
2015 01 10
A ja na trepavicama (iako ih imam podosta) i stavim ga u masku za kosu dva puta mjesečno :)
2015 01 10
Imala endometriozu i miome,prilikom uklanjanja mioma (kirurski) sredili su mi i tu bestiju,mislim da ju opet imam,morala bih na pretrage,ali ako bude opet tako,definitivno cu se opet odluciti za laparoskopiju..
2015 01 10
Riješila sam isti problem koji me je godinama mučio tako što sam stavila hormonalnu spiralu prije 15.g.koja djeluje samo unutar maternice i regulira mjesečnicu, nikada više nisam morala pod nož ili piti bilo kakve tablete. Raspitaj se malo o tome. To sam riješila u Puli.
2015 01 10
1 2 3