Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Visoke žene!

zanima me koliko nas ima i imate li problema u nalaženju stvari za sebe, prije svega donjih dijelova odjeće? meni je katastrofa pronaći hlače ili trenirku jer ne znam kako bih uopće tražila tj. sortirala ih da ne klikam svaki rezultat. i naravno, ako neke i jesu 34 duljine, prodavačice to rijetko naglase. možemo li imati temu gdje bi se javljale prodavačice s artiklima za nas 180 cm plus? [:kesi]
2015 01 12
Uf...najveći mi je problem jer nisam toliko visoka koliko mi je izdužen struk...majice dugih rukava pamučne i majice kratkih rukava su mi noćna mora...
2015 01 12
misliš, imaš dugačak trup odn. gornji dio tijela? meni su problem noge " do vrata" [:hihot]
2015 01 12
za visoke zene recimo na Asosu postoji cijela Tall kolekcija :) hlaca, majica, haljina, svih odjevnih predmeta :) i stvarno su i dulji rukavi, i dulje haljine, i dulje nogavice hlaca na tall verzijama odjece, u odnosu na regularnu odjecu.
2015 01 12
Ja sam to rijesila jedostavno.....sto uze, pa mze i do gleznja, cizme/duboke starke, a ljeti kratko :-) :-) :-)
2015 01 12
meni ruke [:place] nosim s veličinu, ali svu odjeću dugih rukava sam prisiljena kupovati u m ili l veličini, samo zbog duljine rukava [:sramezljiv]
2015 01 12
je, vani to imaju pametno riješeno. tall opcija je uvijek pogodak. čak su neko vrijeme neke marke i u Zg-u imale bar jednu vješalicu s tall stvarima (nekad TopShop). ali na krpicama je nema [:ljut]
2015 01 12
@ljelja a koja dužina hlača (pitam u cm) bi ti odgovarala?
2015 01 12
Visoka sam 180 i nemam problema s obucom i odjecom [:sokiran]
2015 01 12
dobro je sad kad se nose čizma-a šta u proljeće?????Kad ti fali pola gaća:-)))))) zato ja iden odma di se može birat dužina neovisno o širini-tj.uzmeš dužinu jednu vel.a širinu drugu ode na krpicama san našla gaće-sorry hlače [:kesi] koje su mi gore super,međutim meni fali materijala [:kesi] al sam u metraži našla sličan i krojačica ih je produžila i na kraju su ODLIČNE inače sam u grupi 180 plus [:boji] nije lako ništa nama velikima [:hihot]
2015 01 12
Asos Tall me spašava! [:smijesi]
2015 01 12
mislim da ducan next ima isto tall vertije odjevnih predmeta.. ja imam nekih 179 cm i mogu rec da u HMu i LTBu uvijek nadjem hlace koje su mi taman po duzini..
2015 01 12
meni je unutrašnja strana nogavice barem 80 cm. poželjno da i dio na guzi ne otkriva zidarski dekolte, ali dosta je i do kroja hlača. ja više volim one dubokog struka. super naglase guzu, a još i izduži noge. [:smije]
2015 01 12
Poput @ZaraAntonija sam riješila taj "problem" [:hihot] Krakata.. i ruke i noge.. sakoiće; rukave podfrknem, kao vruće mi uvijek. [:sramezljiv]
2015 01 12
da, ja sam isto počela samo visokog struka hlače kupovat.. otkako imam dječicu, nekako se iz niskog sve izlije van [:hihot] visoki to sve fino upakira i drži na mjestu [:zaljubljen]
2015 01 12
1 2