Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Must have- Aliexpress

Curke zanima me što se po vama isplati naručiti s aliexpressa. Nesto u stilu kao recenzija, ali više one must have stvarcice [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 14
Ne znam na što misliš pod must have. [:sramezljiv] Mogu stavit linkove stvari koje uzela, a ok su. [:smijesi]
2015 01 14
Da, i mene zanima, stavite linkove sa stvarčicama s kojima ste zadovoljne [:kesi]
2015 01 14
Curke da li je itko narucovao airmaxice sa ali-a??
2015 01 14
Meni je stvarno super. Samo mi mala. Imaš ju na mom profilu, jest da je samo jedna slikica, ali vidi se. Nije prozirna skroz, ali da imaš samo grudnjak vidi se da imaš samo grudnjak. Ustvari, točno kao ove zadnje slike, bez ženske. [:smijesi]
2015 01 14
curke... dali bi koja bila voljna za mene naručit nešta??? uz proviziju, ofkors [:smijesi]
2015 01 14
ja sam narucila air max tenisice, doduse ne za mene..vidjela sam ih i stvarno izgledaju ok i dosta kvalitetne, jedino sta mi je rekla cura da bi joj dobro dosle broj manje :)
2015 01 14
ja sam naručila salomon tene,jučer mi došle za broj manje,sad sam ih morala stavit na prodaju,a još sam i carinu platila. [:place] [:place] sad opet moram čekat da druge dođu.ovo me čekanje najviše izluđiva..
2015 01 14
koliko izadje carina? male8886 moze link od kojeg si sellera uzimala airmaxic hvala <3
2015 01 15