Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Tema za prodaju nekrpičarskih stvari - HOME DECOR

Prodajem njemacki pekac za kruh, samo sam ga isprobala... Prodajem i takodjer desetak knjiga, sve su vezane za zene npr. dr.Oz Zauvijek lijepi, Elegancija, Moj gardarober... imam i dvije kao enciklopedije za zene, sve sto zene trebaju znati... od kako se ponasati u visokom drustvu do kako zamijeniti gumy na autu sama. Povoljno... javite se...
2016 09 19
mijenjam olympus fotoaparat digitalni malo stariji model, s usbom i sd karticom za nešto vezano za izradu kolača (kalupi)
2016 09 21
JA TU ZATVARAM PROFIL - stavit cu još koji predmet na ovu temu i na svoj profil i u pravilu se mijenjam rado za razne nekrpičaste artikle - ne dekorativne nego korisne / funkcionalne - posteljina od pamuka, ogromni ručnici, kupaonska galanterija...Molim samo nove i nekorištene predmete za ovaj vid prodaje / zamjene...Hvala). Inače, ako imate očuvane drvene kace ogromne (ne burad i bačve) - fi: 55-60 cm u koje mogu staviti velika stabla limuna, naranče, ginka i palme (sva su visoka oko 3 m) - i za to sam zainteresirana. Kao i za za police zidne - okrugle, kružne, otkačene, neobične, obične. Predmete koji nisu po funkciji i obliku police, ali bi to mogle postati...
2016 09 27
Parnu stanicu Tefal, novu, neraspakiranu, dobivenu na poklon, javite se u inbox
2016 10 02
Ekipa,ima li iko Dormeo jastuk Siena,NOVI?Rado bi ga udomila :") Bilo bi super ako ste za zaminu.Ne gledan vridnost,može bit i više stvari ;)
2016 10 06
Mystery 8-) ...pridruzujem se tvojim zeljama...dakle, dajte nam posteljinu, anatomske jastuke...to nama treba )))... sve sto nudim, mijenjam za funkcionalne uporabne stvari u kućanstvu
2016 10 06
Ja ne daaam svoj jastuk
2016 10 09
Prodajem električnu četkicu Philips Sonic sa novom,nekorištenom glavom, 100 kn.......
2016 10 10
> mexicana: > Tema za rasprodaju home decor sitnica. Stavljajte stvari poput svjećnjaka, slika, figura, ukrasnih jastuka/jastučnica, vaza, ogledala, zanimljivih šalica, tanjurića, podložaka, pepeljara, okvira za slike, svijeća, malih tepiha, prekrivača za namještaj, organizatora šminke, tacni, kutija (ne hand made), košara, malih tepiha, lapma, posteljine i sl. sve ono čime "ušminkamo" naše prostorije. > Molim bez oglasa sa namještajem - komodama, stalcima, ormarima, trosjedi, dvosjedi, kreveti, stolovi i sl. ovo nije tema za to > Cijene neka budu do 100 kn (za veće i vrijednije stvari), ako nešto cijenite više radije nemojte stavljati, ovdje se želimo riješiti nakupljenih črčkarija i naći im novi dom, možda skupiti za neku novu điđu miđu. ako neko ima kakih stvari na temu budistickog ili hinduistickog stiha neka se javi pls, znaci zanima me sve od figura, svjecnjaka, tepisona, sve sve
2016 10 12
@MaliZeleni - imam hrpu svega - od rukotvorina u vidu rezbarenog namještaja, dekorativnih i sakralnih predmeta, masivnih figura božanstava, batika, slika, etno predmeta i glazbala, tibetanskih zdjela i zvončića, kaftana i sarija...you name it.)..javi se ako želiš - nema šanse da sve to fotkam i tu stavljam...imam 2 sobe dupkom pune autentičnih predmeta te tematike i podrijetla
2016 10 12
AKO NETKO IMA PREKRIVAĆE ZA TROSJED I DVIJE FOTELJE NEKA POŠALJE SLIKICE..
2016 10 12
Lijep pozdrav drage krpičarke… Ispričavam se ako se ovakve vrste tema/reklama ne prihvaćaju… Kao većina mladih ljudi, sjedim doma nezaposlena, pa iz tog razloga nudim pomoć oko pisanja: • eseja, referata • maturalnih radova • seminarskih radova • završnih radova • diplomskih radova • izrade powerpoint prezentacija Za detaljne informacije javite mi se porukom putem inboxa na mojim krpicama.
2016 10 14
prodajem mobitel sonny xperia D2005,kao nov i veoma jeftin
2016 10 15
Prodajem klasičnu gitaru Yamaha c-40, 550kn. Malo korištena Cijena u dućanu je 1140kn
2016 10 27
Sve imaju 1 jastučnicu i 1 šlifer. Plava navlaka je s jedne strane roza, a s druge tamno plava.
2016 11 04
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 67