Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Dečkova sestra

pozz svim curama s krpica [:kesi] naime u zadnje vrijeme sam primjetila malo čudan odnos između dečka mi i njegove sestre. od početka znam da su bliski i sve, ali mi je to već laganini počelo smetati. Kako ona baš i nema društva stalno se počela ubacivati između nas, kao da joj smeta što se više ne može posvetit njoj toliko, a i kad smo u društvu stalno govori, moj brat ovo, moj brat ono, on je ovakav, onakav, radi ovo, ono...malo iritira, ponaša se kao da mu je ona cura ili još gore, mama [:ljut] A i on je dosta zatvorena osoba, sve je navikao njoj povjeravat.. Nezz, dali se netko od vas našao u ovoj situaciji [:sramezljiv]
2015 01 20
Ta sigurno ima -19god? [:hihot] Tinejdžerka?
2015 01 20
Popricaj sa njim i iskreno mu reci da bi voljela svoje vrijeme samo za vas dvoje a njih dvoje neka idu sami na kavu,mislim da mu to ne bi trebalo smetati ako mu je stalo,a tako ces nju maknuti od sebe!
2015 01 20
ma godinu je mlađa od mene, 26 ima, ali kao da samo njega vidi, malo prijatelja ima [:sokiran]
2015 01 20
Onda ocito nesto ne stima s njom... [:vrti]
2015 01 20
Jednostavno je izbjegavaj, provodite vrijeme vi dva zajedno, bez nje. Poradi na tome. Jer sumnjam da mozes nesto mijenjat u odnosu koji traje 25 godina, ipak su braca u pitanju :) I nemoj se opterecivat s tim sto ona prica, uzalud se sekiras, nek prica sta hoce u drustvu, sebe sramoti [:hihot] tvoj decko mozda ni ne vidi u cemu je stvar, posto je navikao da je takva, tj ne pridaje tome vaznost. Naci ce i ona decka pa je se mozda otarasite [:kesi]
2015 01 20
uff izbirljiva je pa se mislim da to i neće tako skoro bit [:jezik] ma on ništa ne kuži, muško ka muško
2015 01 20
Nikad ti se to nece promjeniti.samo ce bit jos gore.bar iz mog iskustva.a kad njemu nesto kazes stat ce na njenu stranu.il postani s njom ful bliska il se makni.tesko da ces ikad njemu bit bliskija i vaznija od nje.tesko opstaju brakovi il veze s uplitanjem 3 osobe.posebno ak je jos familija u pitanju.nadam se da grijesim u tvom slucaju.puno srece.mozda ljubav pobijedi
2015 01 20
Pa onda reci njemu jedan vikend s tobom jedan sa sekom,mislim da ce se prije tebe zazeljet!
2015 01 20
Slazem se s Vaga84. I jos nesto, neznam koliko dugo ste zajedno, ali stvari koje ti smetaju treba sasjeci u korjenu, sto vise vremena prodje to je teze, pa cak i nemoguce. Ako si pasivna dajes drugima da kolo vode, na to se naviknu, pa te kasnije nitko ne dozivljava, kad se pobunis [:smijesi] Govorim iz iskustva [:smijesi]
2015 01 20
ma znam, zato i ne znam kako bi reagirao na sve to, jer nismo baš dugo skupa, ali mislim kako je malo čudna osoba da me nikad nije zavoljela, da nekako glumi :/
2015 01 20
Jel ta uopce imala decka,i jeli dosada otjerala sve cure od tvog dragog i dali ih je imao prije tebe nekoliko?Koliko on ima godina?
2015 01 20
pa meni je on rekao da ona nikad nije imala dečka, ka ona ima određen tip muškarca itd... meni je to sve čudno s njene strane. on ima 27
2015 01 20
Nikad nije imao baš neke ozbiljne veze on, sad me ni ne čudi zašto [:ljut]
2015 01 20
Moras biti mudrija od nje, na finjak mu dati do znanja da ti to smeta, a s njom biti dobra, ili bar glumiti ko i ona. Cudni su ti muški i njihove sestre. Recimo sestra mog tate, moja teta je uzasna, grozna osoba (znam da je ruzno, ali stvarno je tako) i on i dan danas s 60 godina pokusava sam sebi naci opravdanja za nju, a svi znamo kakva je. Nikad joj se nije usprotivio, iako se jako ruzno ponasala i prema nama npr i prema mami, itd.
2015 01 20
1 2 3 4