Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Legalizacija

I evo jos samo da citiram tekst jedne pjesme koji jako puno kaze u par rijeci " Dragi ministe, kako da objasnim ti to da biljka dana od Boga ne moze nam biti zlo" [:hihot]
2015 01 25
legalizacija !!!!! pod svaku cijenu .... joint je prevencija,a vi kako oćete
2015 01 25
Obožavam argumente tipa "da, legalizirajmo, jer ćemo napunit državnu blagajnu sa porezima od prodaje". Čovječe PDV nam je na 25%, ostale poreze da ne spominjem. Pa je blagajna idalje prazna. [:zaljubljen]
2015 01 25
Nek ju legaliziraju,u zdravstvene svrhe posebno,a za ostalo-tko voli nek izvoli [:jezik] Ionako ju puši tko hoće,a država nema nikakve koristi-da ju legaliziraju lijepo bi si punili blagajnu [:smijesi]
2015 01 25
SaraKedavra potpisujem sve sto si napisala! [:zaljubljen]
2015 01 26
Latarina, državna blagajna nam je prazna zbog vanjskog duga i kredita, a ne zato što su nam porezi mali ;) A porez na prodaju i proizvodnju marihuane bi definitivno pomogao krpanju. Isto tako, gledaj širu sliku- turizam. Kao država koja ovisi o tome, zamisli samo koliko bi popunjeniji hoteli, hosteli, kampovi i privatni smještaji bili ne samo ljeti, nego i kroz ostatak godine [:smijesi] Samim time- ljudima više novaca. Shopovi specijalizirani za "pušenje"- poticanje poduzetništva, nova radna mjesta, bla. kao što rekoh, argument "ne želim da mi netko puši joint pored mene na kavi" nije pretjerano valjan [:jezik]
2015 01 26
U zdravstvene svrhe,obavezno.Za slobodu pušenja marihuane,nisam sigurna.Sad djeca i ostali ipak imaju strah da ih se ne uhvati.Mislim,cigareta je definitivno zlo,ali ipak ne mijenja "stanje svijesti","napušen" od marihuane....pa nisi skroz "pri sebi",zar ne?
2015 01 27
Meni pada ,odmah,ekstreman primjer situacije,zamislite napušene tinejđere u školi.I ovak profesori teško izlaze s njima na kraj...
2015 01 27
Newenter, to ti dođe isto kao da netko dođe pijan u školu jer je alkohol legalan; sankcije postoje i ja sam potpuno i 100%tno za njih u tom konkretnom primjeru. Za sve postoji mjesto i vrijeme.
2015 01 27
Vjeruj mi, Newener dolaze i danas napuseni u skolu. Jos kad sam ja isla u skolu prije par godina redovno su neki dolaili, pušili putem do škole, iza škole itd....legalizacijom se to stanje ne mjenja [:smijesi]
2015 01 27
1 2