Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Zonana, meni je kolegica neki dan rekla da imam debele prste (a sama kost hahahahahahaha). aj da mi je rekla za guzicu, noge, bilo šta...
2015 01 28
ely, kupila ili negdje downloadala insanity?
2015 01 28
[slika:583dccc2-44f6-4d56-8c1e-8c222e14f112]
2015 01 28
ma skinula sam i yogu za početnike..kažem ti,imam videa za cijeli život da vježbam!!!...al me yoga ne privlači ni malo..ja sam ti više tip za Jillian...iako sam i sa Tracy vidjela predobre promjene na tijelu...
2015 01 28
a šteta, yoga je super za cijelo tijelo + fleksibilnost [:smijesi] ja sam u 2 mjeseca yoge čuda napravila hehe
2015 01 28
Rado bih, baš sam rekla dečku da mi posudi palicu za podizanje tijela (door rack) da malo ruke ojačam jer nemam snage napraviti nitit jedan sklek. Pa da, recimo krenem sa tim, pa malo trbušnjaci, samo mi stvarno treba neka motivacija. Eto sada dok se konzultiram ovdje s vama već sam dobila neku volju :D E da napomenem da sam jedno vrijeme trčala i da sam se super osjećala, ali me sram jer mislim da svi zure u mene i komentiraju kaj je ova luda O.o Također da napomenem da nemam nikoga ni da odem u teretanu em je malo mjesto, em ovdje kod mene je to sve toliko trulo, tj. ljudi su skroz zakržljali ili oni koji imaju volje nemaju novaca tako da kako god okrenem nikako krenuti nešto napraviti iz sebe, zato mislim da će biti najbolje da krenem sama doma ako ništa bar sa trbušnjacima ili sa tom paličetinom barem da polako ruke ojačam [:hihot] [:hihot] Samo da još napomenem da nisam gledala nikada ove vježbice, ali svakako ću pogledati i sutra pokušati :)
2015 01 28
znam..al sve te umirujuće tehnike na mene imaju suprotni učinak...predlagali su mi da meditiram pošto sam "malo" nervozna...probala..udahni,izdahni...ajme..ne ide..daj mi pola sata da se ubijem od vježbanja onda sam ja smirena [:kesi]
2015 01 29
I ja sve zelin al nikako se nakanitit, lijena sam, a vide se posljedice od bozica, i to samo na trbuhu, inace sam mrsavica, i sad sam mrsava, samo škemba strši [:vrti] ima li koja savjet, bas ciljano, sto za tbuh da je najucinkovitije.. kakva prehrana, koje vjezbe
2015 01 29
a znate onaj test za spušteno dupe?..staviš olovku ispod guza i ako ostane znači da je dupe spušteno [:smije] ....e pa meni bi i pernica ostala pod guzovima koliko je spušteno [:tuzan] ....
2015 01 29
Anita, najbolje je doma. ja sam par puta nagovorila frendicu (svaki put drugu, ali sve one brzo odustanu tako da na kraju ostanem sama [:smije] ) Ima recimo vježba za ujutro, evo primjer: [slika:a32bc4bf-75cb-49eb-82d1-14ce559b1892]
2015 01 29
Ja sam si kupila tri sprave i počela vježbati kružni trening prije mjesec dana ponovo (nakon stanke od proljeća) Već sad se puno bolje osjećam psihički, pošto živim pod stalnim stresom, a primjetila sam rezultate i na tijelu. Nisam debela ali ulazim u godine kada se tijelo počne opuštati i prirodno slabi mišićna masa. Potrebno je i dati potporu kostima koje postaju porozne iza 40-te, a to se jedino može ako se poradi na mišićnoj masi. Primjetila sam od kada vježbam da me više ne boli kralježnica. Svaki dan cca pola sata. Dakle babice moje sa 40+, vježbajte , sad je zadnji čas, [:jezik]
2015 01 29
ivy, evo nekih vjećbi koje su najbolje za trbuh [slika:8aeca7e3-eff5-4202-8f2e-dbfdf5659a95] Svaki dan jedna serija za početak i na konju si hehe
2015 01 29
Marijana, ja imam čcrsto dupe al je ogromno, mogu reći da ga i volim hehehehe imam šire kukove (živim na četvrtom katu bez lifta tako da su mi noge super čvrste) Sanja, svaka čast [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Evo ti si jedan prekrasan primjer, pola sata dnevno je sasvim dovoljno da čovjek vidi razliku na sebi. Još jednom svaka čast [:sramezljiv]
2015 01 29
ely..daj nešto učinkovito za podizanje stražnjice...
2015 01 29
Vjerujem da je, još me samo zanima isto kako guzu podignuti i učvsrtiti. [:zaljubljen]
2015 01 29
1 2 3 4 5 6 ... 79