Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Torta sa 3 vrste čokolade:)

Moze neki recept za tortu sa visnjama ? [:zaljubljen] hvala
2015 01 29
Onda ću je napraviti pa sutra javim jel uopće dobro ispala haha nadam se da ce biti dobra al hvala i na drugim receptima probat cu ih sigurno jel obozavam raditi torte [:kesi] poslala bi vam sutra al dok dode se pokvari haha [:hihot] nadam se da će dragi biti zadovoljan i napokon malo manje ukrasavanja jel san prosle godine mu napravila sise i dosta dugo se zezala s njom hh [slika:da2941fb-5699-4926-95c1-8b7f1377dbdc]
2015 01 29
ja sam radila, volim čokoladu, ali to je bilo jednostavno previše čokoladno [:smije] [:smije]
2015 01 29
Tu tortu sam radila po receptu naziva kraljica čokolade s coolinarike. Po meni jedna od najboljih. Radila sam ju sa slatkim vrhnjem nezaslađenim i bila je fenomenalna. Meni je ispala niska jer sam ju radila u 26-estici, tako da su fetice bile taman.
2015 01 29
I meni je sutra ročkas...
2015 01 29
Mary onda tebe ubuduce pitamo za kolace ocito si sve ispekla haha [:smije] aa neda se ni meni ovog puta muciti sa ukrasavanjem zato sam tu uzela jel lijepo izgleda [:jezik] a imala sam u planu ove godine nes drugo al eto bit ce i ovo dobeo ja se nadam [:smijesi] kastor sretan ti rodendan malo unaprijed hhh. Mozda te netko znenadi tortom
2015 01 29
Purgerice, maskarpone ti nema okus po siru, u biti po meni je prilicno bljutav kao i margarin, mastan. Tako da se odlucis za maskarpone, ne moras se bojati, on (po meni) da puno pahuljastiji, onako pjenastiji okus ako me razumijes. Kad jednom probas tu tortu s maskarponeom, uvijek ces je s njime raditi. Sretno!
2015 01 30
Purgerice hvala na čestitki nisam dobila tortu samo krumpir salatu pohanog oslića [:sokiran]
2015 01 30
Bubba hvala budem probala sigurno onda ako be tu neku drugu pa da vidim [:zaljubljen] kastor nista a?? [:sokiran] ajde bude mozda drugi puut vise srece [:jezik]
2015 02 01
Kastor...da barem ja dobijem oslića [:zaljubljen] ...kod mene se svi sami pozovu na tortu koju moram ja peći [:pospan] Purgerica...kako je prošlo s tortom, jesi zadovoljna??
2015 02 02
Eee tek sad vidlaa, a okej je nije bila losa al nije bila niti nesto woow bar meni hehe [:hihot] al ak nis drugo bila je bar dekoracija dobra [:jezik] [:sramezljiv]
2015 02 04
1 2