Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sezonski posao branja voća!

Dobar dan svima [:zaljubljen] Upravo vidjeh oglas na burzi rada,pa da podijelim sa svim nezaposlenima, koji traže nešto slično [:smijesi] U Finskoj traže 50 novih radnih snaga, za branje malina i jagoda u plastenicima. Smještaj i hrana, poznavanje engleskog na razini sporazumijevanja. Radi se 8h/dan, prekovremeni plaćeni. Minimalno osnovna škola završena,iskustvo nije važno. Javiti se do 1.3. putem maila: [email protected] Kratka molba + životopis SVE NA ENGLESKOM poslati, i dobit ćete odgovor ubrzo, ja sam vec dobila odgovor, da selekcija kandidata traje, te da ce me pozvati ukoliko budem primljena:) Sezona im traje koliko vidim od 1.6. ili 1.7. do sredine 9og :) Sretno i nadam se da je od pomoci nekome [:zaljubljen]
2015 01 30
bila mi frendica.naradila se ko stoka po cijele dane..novac od prekovremenih nikad vidla nije [:sramezljiv]
2015 01 30
stvarno? [:ljut] ajme, ne mozes vjerovati ...nije problem ni rintati ako znas da ce sve biti placeno uredu... [:sokiran]
2015 01 30
ja znam ljude koji su išli u njemačku na sezonu branja jagoda/šparoga (i slično), ide se od 3. do 6. mj i ne treba ni poznavanje njemačkog niti ništa. Ako si voljan raditi, znači i prekovremene vratit ćeš se doma s tridesetak tisuća kn. Nije loše za tri mjeseca
2015 01 30
tj s prekovremenima i više
2015 01 30