Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Zla svekrva

Ufff najrade bih ju pojela!!! Zna nekad biti dobra ,kupit mi sitnicu, pomoć....Ali viseput zna bit zla ,uzasna, pakosna, bezosjecajna i gruba! Ono sta ona kaze ja bi trebala kao slusat? Ma nemoj. Tko mi je ona da ju slusam...Obuci se ovako ili onako...Pa idemo ja decko i ona u ducan, kupi si ovu majicu a ne onu sta ces u onom( a meni se bas ta recimo najvise svida)....Pa kak si to izasla van u tajicama samo...Ili ides na misu u bucama a ne u cizmama? Stavi jelo na stol,uzmem si kolko mogu,pita me oces i ovo meso pojest,ja kazem nemogu hvala,a ona evo ti izvolis pojest! Ili decko me pita ocu slagat veceru ( pošto ima samo jedna kuhinja u kuci koju djele svi ( i baka i deda od decka) nezgodno je da sam sama tamo, kazem mu idem evo ,i cuje to svekrva i ode dole i počne ona po svom gustu slagat veceru.....Kad ja nesto sama ponem kuhat evo ti nje i gleda kak ja radim i naravno komentira [:frustriran] Zabada nos stalno i svugdje! Daje primjedbe cak i vrijeda! [:frustriran] Imate vi slicne situacije,kak izac na kraj s njom?
2015 02 01
moja je ispruzila papke [:smije] [:smije] al tvoja je mila majka naspram je moja bila nemogu 2 zenske pod istim krovom
2015 02 01
Plaćeni ubojica ??
2015 02 01
3 zenske u istoj kuci, ja svekrva i baka od decka [:frustriran]
2015 02 01
svaka komentira [:boji]
2015 02 01
Snajperom, precizno,
2015 02 01
Ohladit ce se s vremenom,daj joj vremena da se privikne djelit sina s tobom To je nesvjesna i ne zlonamjerna ljubomora...a prestaje nakon par godina
2015 02 01
Al nemogu to trpit, počet ću joj odgovarat ,pa nek se postidi. Znam da sam u deckovoj kući al nisam zavrijedila da mi pametuje kako cu se oblačit,sta jest itd... To mi nio vlastita mama ne govori! Ili obukla si tuniku ko da oces da te drugi decki gledaju u guzicu [:frustriran] pa nabila bi ju
2015 02 01
bezi dok mozes. a sad zamisli ak rodis curicu [:smije]
2015 02 01
par godina da se navikne? ovo je 4 ta godina kak idem u tu kucu [:smije]
2015 02 01
nemogu pobjeć, decko ostaje u toj kuci,nemamo di,njegov brat dobio je vlastitu kucu ( izgradila mu svekrva sa muzem) a ovaj moj jadnik je dobio patnju sa njom
2015 02 01
Nece ti ona na bolje jedino ti mozes puknit i pocet govorit sve odreda sta te smeta!
2015 02 01
Znas sa se ona promineniti nece i koristi okolnost da si na njenom. Da joj stavis strihinin u kavu? Pardon- saharin, miislim [:frustriran]
2015 02 01
Vjeruj mi na riječ...nijedna normalna majka nije zla svojoj snahi,to je samo ljubomora... Tvoji primjeri su sičušni naspram mojih al ja ju nebi mjenjala ni zašto [:hihot]
2015 02 01
Vi koje komentirate!?! Koliko vas je kod svojih svekrva?
2015 02 01
1 2 3 4 5 ... 8