Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Aukcije /

Važno: pravilnik aukcija

1. Jedan korisnik smije imati samo JEDNU aktivnu aukciju, dakle ako imate više stvari za ponuditi na aukciju, NEMOJTE otvarati više tema već samo jednu u koju ćete staviti sve artikle koji su na aukciji 2. Naslov mora biti napisan malim slovima 3. Bilo bi poželjno da naslov sadržava neke osnovne podatke o sadržaju aukcije, tipa, crna haljina, večernja torbica i slično 4. Naslov ne smije sadržavati simbole ili izgledati nepregledno tipa mojaaaaaa aukcijaaaaaaaa!¨!"!#~ˇ^˘°˛ ili <3 <3 <3 <333333333 i sl. 5. Aukcija mora sadržavati početnu cijenu artikla ili artikala, minimalni bid i vrijeme zatvaranja aukcije 6. U aukcije NE PRIPADAJU reklamirajuće teme (o rasprodajama ili akcijama) i takve će teme biti obrisane i njihov vlasnik baniran s foruma na tjedan dana 7. U aukcije se ne smiju stavljati predmeti koji se ne smiju prodavati na samoj stranici (mobiteli, informatička ili elektronička oprema, namješta, igračke, itd - za prodaju takvih stvari imate temu za "nekrpičarske" artikle), te će takve teme biti obrisane i vlasnik baniran na 7 dana 8. Aukcije smijete "bumpati" ako želite da skoče na vrh podforuma i ako je vrijeme aukcije pri kraju kako biste inicirali korisnike da sudjeluju ("bumpanjem" se smatra postanje u postojeću temu)
2015 02 02
9. Ako želite da vam aukcija bude posjećena i ako želite prodati artikl, snizite cijenu artikla maksimalno, jer je i to poanta aukcija. Ovako samo imamo podforum koji nema smisla, teme zjape prazne i nitko ne bidda jer otvarači aukcija stavljaju minimalno umanjenu cijenu od one koje traže u svom shopu. 10. NIJE DOZVOLJENO varanje na aukcijama dakle lažno podizanje cijene fejk accountovima - ako se posumnja na malverzacije, ispitat ćemo situaciju i potencijalno banirati osobu koja vara. 11. Usprkos svim žalbama, nažalost, ne možemo određivati koju će cijenu otvarači aukcije staviti te svatko ima pravo tražiti određenu cijenu za svoj artikl, however, u duhu aukcija, apeliramo na korisnike da se maksimalno prilagode svrsi aukcija, te ako ne žele prodati po manjoj cijeni od one koju su inicijalno tražili, neka NE SUDJELUJU u aukcijama. Također, svako brisanje tema, nakon što aukcija istekne i odbijanje prodavanje ponuđenog artikla na aukciji je zabranjeno, no opet, ne možemo natjerati osobu da proda artikl ako ne želi, zato i apeliramo da ne sudjeluju ukoliko neće htjeti prodati ako ne dostignu cijenu koju žele. Dakako, ako dobijem dokaz o pokušaju prijevare ili ako korisnik svjesno krši gore navedena pravila, imam svako pravo banirati tu osobu. LP
2015 02 02
Mozete mi se javiti u inbox:)
2017 12 30
Ja ne kuzim ove aukcije. Teme nicu a nitko se ne javlja🤷
2022 09 30